Szukaj

Wow! Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz pierwszy raz oficjalnie razem na pokazie La Manii! Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Alex Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak - Pokaz La Mania

Magdalena Frąckowiak i Alex Przetakiewicz na pokazie La Mania

Od kilku miesięcy plotkowano o związku modelki Magdaleny Frąckowiak z Alexem Przetakiewiczem, prezesem marki La Mania i synem Joanny Przetakiawicz.

Jakiś czas temu paparazzi zrobili parze zdjęcia podczas spaceru w Warszawie. Dziś odbył się pokaz marki La Mania, którego sponsorem była marka kosmetyczna EvreePodczas tego wydarzenia para pierwszy raz oficjalnie pokazała się razem na salonach. Co prawda nie pozowali na ściance, jak to zazwyczaj bywa na tego typu imprezach, ale też nie stronili od swojego towarzystwa.

Widać, że oboje świetnie czują się w swoim towarzystwie, a Magdalena jest bardzo zasłuchana i zapatrzona w swojego partnera. Między nimi panuje ewidentna chemia.

Czy ten związek zakończy się czymś poważniejszym? Zapewne przekonamy się za jakiś czas. Mamy nadzieję, że teraz już częściej będziemy mogli oglądać ich na salonach.

Zobacz: Plejada gwiazd na pokazie marki La Mania: Agnieszka Woźniak-Starak, Hanna Lis, Natalia Siwiec, Magdalena Frąckowiak, Kate Rozz…Sponsorem pokazu była marka kosmetyczna Evree

Alex Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak na pokazie La Mania

Alex Przetakiewicz i Magdalena Frąckowiak na pokazie La Mania


EVREE - naturalne kosmetyki do ciała, dłoni, twarzy i stóp

Podobają ci się kreacje marki La Mania?

×