Nawet najwierniejsi fani jej nie poznali! Magdalena Cielecka w krótkich, czarnych, kręconych włosach nieźle zaskoczyła

Magdalena Cielecka nowa fryzura

Magdalena Cielecka nowa fryzura

Magdalena Cielecka zaskoczyła w nowej, całkiem innej fryzurze. Nawet najwierniejsi fani jej nie poznali. Jak wygląda?

Magdalena Cielecka jest jedną z najchętniej zatrudnianych aktorek filmowych i serialowych w naszym kraju. Ani na chwilę nie traci na popularności, a Chyłka z jej udziałem z miejsca stała się prawdziwym hitem. Niestety zrozpaczeni fani muszą przełknąć łzę, bo przygoda z serialem dobiega końca. Odtwórczyni tytułowej roli na początku listopada zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym oznajmiła, że prace nad piątym sezonem właśnie dobiegły końca i tym samym żegna się z produkcją.

Takie samo zainteresowanie jak jej role, wzbudza życie osobiste Cieleckiej. Aktorka przez wiele lat była w niezwykle burzliwym związku z Andrzejem Chyrą. Relacja w końcu zakończyła się, a media uparcie doszukiwały się mężczyzny, który zagościłby w życiu pięknej aktorki na dłużej.

Magdalena bardzo oszczędnie dzieli się swoim życiem prywatnym, więc nie było to łatwe. Od jakiegoś czasu spotyka się z o 16 lat młodszym od niej Bartoszem Gelnerem. Podobno są już nawet po zaręczynach. O pierścionku bardzo oględnie wypowiedziała się w programie Kuby Wojewódzkiego:

Z pierścionkami przychodzi bardzo często, ale one są wszystkie zaręczynowe. Ja to tak traktuje, że są zaręczynowe. Każdy pierścionek jest w pewien sposób emanacją emocji, jakimś komunikatem – stwierdziła.

Tymczasem Cielecka od czasu do czasu zaskakuje fanów metamorfozą. Tym razem jest to ekstremalna zmiana i ciężko poznać, że na zdjęciach pozuje Magdalena.

Magdalena Cielecka w nowej fryzurze. Jak wygląda?

Na Instagramie Magdaleny Cieleckiej pojawiła się sklejka zdjęć, na których aktorka ma ciemne, krótkie i kręcone włosy. Taką ekstremalną metamorfozę przeszła dla roli. Fani, nawet ci najwierniejsi, mieli problem z rozpoznaniem idolki.

pani Burstner w swojej wieloznaczności  „Koniec” Krzysztofa Warlikowskiego w @nowy_teatr do niedzieli! zapraszamy! #teatr #spektakl #koniec #proces #kafka #gramy- napisała.

Wielu internautów uważa, że Cielecka ciekawie wygląda w charakteryzacji. Inni jednak piszą, że powinna pozostać wierna blondowi. Jak uważacie?


Magdalena Cielecka - metamorfoza do roli

Magdalena Cielecka - metamorfoza do roli

Magdalena Cielecka - promocja serialu „Chyłka. Oskarżenie”

Magdalena Cielecka - promocja serialu „Chyłka. Oskarżenie”

Magdalena Cielecka - promocja serialu „Chyłka. Oskarżenie”

Magdalena Cielecka - promocja serialu „Chyłka. Oskarżenie”

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×