Magdalena Cielecka świętuje 50. urodziny. Zdjęciami z hucznej imprezy podzieliła się w sieci. Czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Magdalena Cielecka z rozmachem świętowała swoje 50. urodziny. Zdjęciami podzieliła się w sieci.

Magdalena Cielecka jest jedną z najchętniej zatrudnianych aktorek filmowych i serialowych w naszym kraju. Ani na chwilę nie traci na popularności, a Chyłka z jej udziałem z miejsca stała się prawdziwym hitem. Niestety przygoda z serialem dobiega końca. Odtwórczyni tytułowej roli na początku listopada 2021 roku zamieściła na swoim profilu na Instagramie post, w którym oznajmiła, że prace nad piątym sezonem właśnie dobiegły końca i tym samym żegna się z produkcją.

Takie samo zainteresowanie jak jej role, wzbudza życie osobiste Cieleckiej. Aktorka przez wiele lat była w niezwykle burzliwym związku z Andrzejem Chyrą. Relacja w końcu zakończyła się, a media uparcie doszukiwały się mężczyzny, który zagościłby w życiu pięknej aktorki na dłużej.

Magdalena bardzo oszczędnie dzieli się swoim życiem prywatnym, więc nie było to łatwe. Od jakiegoś czasu spotyka się z o 16 lat młodszym od niej Bartoszem Gelnerem. Podobno są już nawet po zaręczynach. O pierścionku bardzo oględnie wypowiedziała się w programie Kuby Wojewódzkiego:

Z pierścionkami przychodzi bardzo często, ale one są wszystkie zaręczynowe. Ja to tak traktuje, że są zaręczynowe. Każdy pierścionek jest w pewien sposób emanacją emocji, jakimś komunikatem – stwierdziła.

Magdalena Cielecka właśnie skończyła 50 lat. Urodziny świętowała z rozmachem. Zdjęciami podzieliła się w sieci.

Magdalena Cielecka świętuje 50. urodziny

W niedzielę Magdalena Cielecka skończyła 50 lat. W sieci pojawiły się zdjęcia z imprezy. Aktorka dostała w prezencie między innymi znak drogowy z zakazem przekraczania prędkości 50 km/h. Uśmiechnięta brylowała w towarzystwie.

Czas się dla Magdaleny już dawno zatrzymał. Wyglądała pięknie. Życzenia w sieci złożyli jej także przyjaciele z branży:

Dziś 50. urodziny obchodzi wspaniała, mądra, piękna, wybitnie utalentowana – moja przyjaciółka Magdalena Cielecka. Łączy nas tak wiele wspomnień przez wszystkie lata naszej przyjaźni. Śmiech i łzy. Chwile szczęścia i wspieranie się w gorszych momentach. Mam szczęście, bo bedę mogła osobiście złożyć jej dziś życzenia, ale was proszę – ślijcie jej najlepsze myśli, bo zasługuje na wszystko, co najlepsze!!! – napisała Maja Ostaszewska.

Miłych słów jest znacznie więcej, włącznie z tymi od fanów talentu Cieleckiej.


Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Urodziny Magdaleny Cieleckiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×