Magdalena Cielecka zaskoczyła ekstremalną metamorfozą. Jak z ogoloną głową prezentuje się piękna aktorka?

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka to niezwykle utalentowana aktorka i ma ugruntowaną pozycją w branży. D tego może pochwalić się niezwykłą urodą. Właśnie pokazała fanom zdjęcie w ogolonej głowie. Jak wygląda?

Magdalena Cielecka jest jedną z najchętniej zatrudnianych aktorek filmowych i serialowych w Polsce. Ani na chwilę nie traci na popularności, a Chyłka z jej udziałem z miejsca stała się prawdziwym hitem.

Artystka bierze udział w największych produkcjach polskiej kinematografii. Szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z Czasu honoru, czy też Hotelu 52. Z kolei jej pierwsza serialowa rola to udział w produkcji Sława i chwała, która kręcona była jeszcze w latach dziewięćdziesiątych. Cielecka jest wszechstronnie uzdolniona i nie boi się wyzwań. Jej pierwsze lata kariery wiązały się z Teatrem Starym w Krakowie, gdzie stawiała pierwsze zawodowe kroki.

Takie samo zainteresowanie jak jej role, wzbudza życie osobiste gwiazdy. Cielecka przez wiele lat była w burzliwym związku z Andrzejem Chyrą. Ta relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Od tamtej pory media doszukiwały się mężczyzny, który zagościłby w życiu pięknej aktorki na dłużej. Nie było to takie łatwe, gdyż gwiazda bardzo oszczędnie dzieli się swoim życiem prywatnym. Od jakiegoś czasu spotyka się z o 16 lat młodszym od niej kolegą po fachu, Bartoszem Gelnerem. Podobno para jest już po zaręczynach. Sama Magda mówiła o pierścionku bardzo oględnie w programie Kuby Wojewódzkiego:

Z pierścionkami przychodzi bardzo często, ale one są wszystkie zaręczynowe. Ja to tak traktuje, że są zaręczynowe. Każdy pierścionek jest w pewien sposób emanacją emocji, jakimś komunikatem – stwierdziła.

Tymczasem Cielecka zaskoczyła fanów metamorfozą.

Magdalena Cielecka ogoliła głowę. Jak wygląda?

Na Instagramie Magdaleny Cieleckiej pojawiło się zdjęcie, na którym aktorka pozuje z ogoloną głową. W bardzo krótkich włosach i mocno podkreślonych brwiach wygląda niezwykle. Oczywiście wszystko to na potrzeby roli.

od dziś do niedzieli „Odyseja. Historia dla Hollywoodu” w @nowy_teatr  ostatnie spektakle, kolejne w październiku! #odyseja #nowyteatr #warlikowski #krall #elisabethtaylor #gramy #spektakl – zacheciła do odwiedzin w teatrze.

Metamorfoza nie odebrała urody Magdalenie Cieleckiej. Zdaje się, że w niemal każdym wydaniu wyglądałaby pięknie.


Magdalena Cielecka w ogolonej głowie

Magdalena Cielecka w ogolonej głowie

Magda Cielecka - Parada Równości 2021

Magda Cielecka - Parada Równości 2021

Magdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego

Magdalena Cielecka u Kuby Wojewódzkiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×