Magdalena Boczarska pokazała swojego 2-letniego synka! Słodki Henryk to już spory łobuziak!

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk

Magdalena Boczarska pokazała syna

Magdalena Boczarska pochwaliła się zdjęciem z wiosennego spaceru ze swoim synkiem Henrykiem. Chłopiec sporo podrósł i nie jest grzecznym aniołkiem.

Magdalena Boczarska jest obecnie w czołówce najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda swoją przygodę z filmem rozpoczęła już w 2005 roku, wówczas pojawiła się w popularnych serialach telewizyjnych, zarówno polskich, jak i niemieckich. W 2007 zagrała główną rolę kobiecą w komedii Testosteron. Następnie pojawiła się w filmach Lejdis oraz Idealnym facecie dla mojej dziewczyny. Kolejnym etapem w jej karierze była głośna rola w dramacie Różyczka, za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki podczas 35 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Młodsi fani talentu Magdaleny kojarzą ją z brawurowej kreacji w filmie biograficznym Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej, za którą otrzymała Orła w kategorii Najlepsza główna rola kobieca. Prywatnie Magdalena Boczarska jest szczęśliwą mamą 2-letniego Henryka, którego ojcem jest Mateusz Banasiuk. Gwiazda raczej stroni od fleszy fotoreporterów, pojawia się jedynie na premierach filmów, w których zagrała. O jej życiu prywatnym również wiemy niewiele, bowiem aktorka nie obnosi się z życiem osobistym, na jej profilu nie znajdziemy soczystych fotek. Bardzo rzadko Magda pokazuje także swoje dziecko.

Ostatnio jednak partnerka Banasiuka postanowiła pochwalić się synkiem, który ma już 2 latka. Dumna mama wybrała się na wiosenny spacer ze swoją pociechą:

Z życia mamy – napisała.

Na zdjęciu widzimy Magdalenę trzymającą na rękach sporego już kawalera. Henryk najwyraźniej nie był zainteresowany pozowaniem do fotki. Chłopiec był pochłonięty zabawą modnymi okularami swojej mamy. Zdjęcie Boczarskiej z synkiem spodobało się internautom, a pod jej postem można przeczytać sporo miłych komentarzy:

  • Chyba każda mama to zna
  • Bo jemu bardziej były potrzebne
  • O tak! Dzień w dzień
  • Piękne zdjęcie tak mamy mają to najcenniejsze wspomnienia po latach

Jak wam się podoba Magdalena Boczarska w wiosennej akcji z synkiem?

Magdalena Boczarska dba o swojego ukochanego! Właśnie załatwiła mu świetną rolę w serialu!

Słodkie zdjęcia Mateusza Banasiuka i jego synka trafiły do sieci! Mały Henio nieźle wyrósł!

Magdalena Boczarska pochwaliła się swoim ślicznym synkiem! Mały Henio sporo podrósł!


Magdalena Boczarska z 2-letnim synkiem Henrykiem na spacerze

Magdalena Boczarska z 2-letnim synkiem Henrykiem na spacerze

Magdalena Boczarska z synem na spacerze

Magdalena Boczarska z synem na spacerze

Magdalena Boczarska karmiła syna piersią w restauracji

Magdalena Boczarska karmiła syna piersią w restauracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×