To już koniec kariery Magdaleny Boczarskiej? Gwiazda zaczęła od rezygnacji ze swojej najważniejszej telewizyjnej roli! „Przyjęliśmy tę wiadomość z bólem serca”

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk dziecko

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk dziecko

Magdalena Boczarska rezygnuje z roli w „Drugiej Szansie”

Fani hitowej Drugiej Szansy, która od dwóch lat króluje na rynku i jest uważana za jedną z najlepszych produkcji nie będą zachwyceni. Magdalena Boczarska, która niedawno została mamą, poprosiła produkcję o zamknięcie wątku Sary Daymer – oznacza to, że już niedługo ta lubiana i ważna dla fabuły postać na dobre zniknie z ekranu i raczej jej już nie zobaczymy. Dlaczego gwiazda podjęła taką decyzję?

Wydawać by się mogło, że jej życie zawodowe kwitnie. Po Sztuce Kochania nagrody sypią się jak asy z rękawa, a producenci zabijają się o choćby chwilę rozmowy z piękną Boczarską. Od lat była doceniana i zauważana, ale obecnie panuje na nią prawdziwy boom… A ona rezygnuje z roli! Ma jednak ważny powód – kariera nie jest dla niej ważniejsza od rodziny:

Magda została mamą i teraz skupia się na tym. Przyjęliśmy tę wiadomość z wielkim bólem serca, ale to rozumiemy i życzymy jej spełnienia w najważniejszej roli jej życia, jaką jest macierzyństwo – wyznała Faktowi producentka serialu, Adrianna Pretacka

Magdalena na pewno dobrze wykorzysta wolny czas. Mówi się, że wraz z Mateuszem Banasiukiem szykują się do wymarzonego, długo wyczekiwanego ślubu – sezon na stawanie przed ołtarzem powoli nadchodzi, na dworze robi się coraz cieplej więc kto wie, może już niedługo zobaczymy ją w białej sukni. Mały Henio również będzie zadowolony, że ma mamę tylko dla siebie.

Wygląda więc na to, że w obecnie niezwykle emocjonującym serialu zajdą jeszcze większe zmiany. TVN nie boi się poruszania trudnych wątków, więc Sara bez wątpienia będzie miała bardzo spektakularne wyjście. Nie zmienia to oczywiście faktu, że fani z pewnością nie będą pocieszeni, bo Boczarskiej udało się stworzyć jedną z najlepszych postaci w całym serialu i jej nieobecność będzie mocno odczuwalna.

Będziecie tęsknić za jej postacią?

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk szykują się do ślubu! Kiedy się odbędzie? Znamy szczegóły!

Magdalena Boczarska krótko po porodzie pokazała się w stroju kąpielowym na basenie! Jest w olimpijskiej formie!

Spotkanie z nominowanymi do Orłów 2018: Magdalena Boczarska, Jakub Gierszał, Kasia Adamik, Bogusław Linda


Małgorzata Boczarska, Orły 2018

Małgorzata Boczarska, Orły 2018

Magdalena Boczarska pokazała się na basenie krótko po porodzie

Magdalena Boczarska pokazała się na basenie krótko po porodzie

Magdalena Boczarska w ciąży

Magdalena Boczarska w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×