Szukaj

Magdalena Adamowicz po śmierci męża opuści Gdańsk i przeprowadzi się za ocean?

PAweł Adamowicz, żona

PAweł Adamowicz, żona

Magdalena Adamowicz wyprowadzi się z Polski?

Magdalena Adamowicz zmieni miejsce zamieszkania i dołączy do córki uczącej się w Stanach Zjednoczonych? Pogłoskę tę w jednym z tabloidów postanowili skomentować znajomi żony tragicznie zmarłego prezydenta Pawła Adamowicza

Magdalena Adamowicz swojego przyszłego męża poznała na terenie Uniwersytetu Gdańskiego. Kiedy ona była studentką, on pracował na uczelni jako asystent. Pobrali się w 1999 roku. Wówczas Paweł Adamowicz stał już na czele swojego ukochanego miasta. Czy po jego śmierci Pierwsza Dama Gdańska wyprowadzi się z kraju?

Jak możemy przeczytać na łamach Faktu, Magdalena bardzo dba o edukację swoich córek. Jakiś czas temu  z mężem podjęła decyzję, że ich córka Antonina będzie uczyć się w Stanach Zjednoczonych:

Starsza córka, która już podjęła naukę w USA z pewnością potrzebuje teraz bliskości mamy. Naturalnym krokiem byłby więc wyjazd wraz z młodszą Tereską, za ocean – czytamy w gazecie.

Z taką wizją nie chcą się zgodzić przyjaciele tragicznie zmarłego prezydenta i jego żony. Przyznają, że znając Adamowicz znajdzie ona jeszcze inne zajęcie:

Myślę, że jeszcze bardziej chciałaby zaangażować się w akcje charytatywne. Być może będzie też chciała pełnić większą rolę w stowarzyszeniu Wszystko dla Gdańska. Najmniej możliwa jest opcja, że Magdalena wejdzie do polityki – przyznała Beata Dunajewska miejska radna i wieloletnia współpracowniczka Adamowicza.

Nic nie wskazuje więc na to, że Magdalena zaangażuje się w politykę. Prawdopodobnie więc nie będzie ubiegać się o fotel prezydenta miasta.

Dodajmy, że wybory nowego prezydenta zbliżają się wielkimi krokami i prawdopodobnie odbędą się 3 marca. Z wystawienia swojego kandydata zrezygnowało Prawo i Sprawiedliwość.

Do momentu wyboru nowego prezydenta Gdańska obowiązki pełnić będzie Aleksandra Dulkiewicz.

Wzruszająca decyzja księdza. Już wiemy do kogo trafią pieniądze zebrane na tacy podczas pogrzebu Pawła Adamowicza

Ostatnia puszka prezydenta Pawła Adamowicza. Zebrano gigantyczną kwotę na rzecz WOŚP!

Edyta Górniak oddała niezwykły hołd tragicznie zmarłemu Pawłowi Adamowiczowi. Wszyscy fani gwiazdy płaczą ze wzruszenia! [WIDEO]


Magdalena Adamowicz z córką Antoniną na pogrzebie Pawła Adamowicza

Magdalena Adamowicz z córką Antoniną na pogrzebie Pawła Adamowicza

Żona i córka Pawła Adamowicza na pogrzebie

Żona i córka Pawła Adamowicza na pogrzebie

Uroczysto?ci pogrzebowe Paw?a Adamowicza - sobota

19.01.2019 - Gdansk, Uroczystosci pogrzebowe prezydenta Pawla Adamowicza N/z corka Antonina Adamowicz, zona Magdalena Adamowicz | Fot. Marcin Bruniecki/REPORTER

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×