Szukaj

Magdalena Adamowicz uczciła pamięć zmarłego męża. 1 listopada zamieściła rozrywający serce wpis

Magdalena Adamowicz wspomina męża

Magdalena Adamowicz wspomina męża

Magdalena Adamowicz uczciła pamięć zmarłego męża Pawła Adamowicza. W piątek w sieci udostępniła post, który chwyta za serce. Co napisała?

Magdalena Adamowicz w styczniu straciła męża. Właśnie wtedy Paweł Adamowicz wybrał się na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gdańsku. Kiedy stał na scenie, wbiegł na nią nożownik, który ugodził Prezydenta Miasta Gdańska. Pomimo wielogodzinnej walki o jego życie, mężczyzna zmarł.

Zobacz: Ich odejście wstrząsnęło całym krajem: Paweł Adamowicz, Zofia Czerwińska i Piotr Woźniak-Starak

Magdalena Adamowicz wspomina męża. Wzruszający wpis na Instagramie

Kiedy doszło do tragedii, Magdalena przebywała w Stanach Zjednoczonych. Tam uczy się 15-letnia córka Adamowiczów. Kiedy żona prezydenta Gdańska dowiedziała się o tym tragicznym zdarzeniu, wsiadła w samolot i próbowała wrócić do Polski. Pomimo starań, nie udało jej się powrócić na czas.

Od momentu śmierci Pawła, jego żona co jakiś czas udziela wywiadów, w których wspomina swojego męża, a w mediach społecznościowych udostępnia chwytające za serce wpisy. W piątek, 1 listopada, w dniu Wszystkich Świętych wspomniała swojego ukochanego:

Już nigdy nic nie będzie takie samo. Ból nie zniknie nigdy. Pawle, nie ma Cię dziś z nami fizycznie, ale czuję, że jesteś i zawsze będziesz. Kochany czuwaj nad nami.

Zobacz: Magdalena Adamowicz z córkami i królową na uroczystej gali. Światowa elita oddała wzruszający hołd Pawłowi Adamowiczowi

Ze stratą nie może się pogodzić nie tylko Magdalena, ale także wielu sympatyków prezydenta, którzy swoją tęsknotę wyrażali w komentarzach pod zdjęciem. Nie brakowało słów wsparcia skierowanych w kierunku Adamowicz:

  • Pan Prezydent z góry się do nas uśmiecha….
  • Tak bardzo Panią podziwiam i szanuję. Współczuję bardzo, bardzo…
  • Na zawsze w naszych sercach.
  • Ja też się dołączę.
  • Chciałabym coś zrobić, sprawić ze choć na chwilę Pani poczuje się lepiej, jestem z Wami i trzymam kciuki byście na nowo zaczęły się uśmiechać.

Zobacz: Przed śmiercią Pawła Adamowicza pojawił się zagadkowy wpis. W internecie dokonano szokującego odkrycia. Do akcji wkroczyła policja


Magdalena Adamowicz wspomniała Pawła Adamowicza

Magdalena Adamowicz wspomniała Pawła Adamowicza

Magdalena Adamowicz razem z córkami odbiera nagrodę Księżnej Asturii

Magdalena Adamowicz razem z córkami odbiera nagrodę Księżnej Asturii

Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×