Magdalena Adamowicz uczciła 20 rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcia i zamieściła poruszający wpis

Paweł Adamowicz ślub

Paweł Adamowicz ślub

Magdalena Adamowicz i Paweł Adamowicz 29 maja obchodziliby 20 rocznicę ślubu. Z tej okazji wdowa po zmarłym prezydencie umieściła wzruszający wpis na Instagramie. 

Magdalena Adamowicz w tym roku została wdową. Jej mąż Paweł Adamowicz podczas 27. finału WOŚP został śmiertelnie ugodzony nożem. Pomimo starań lekarzy, po wielogodzinnej operacji prezydent Gdańska zmarł. Chociaż od tragicznej śmierci Adamowicza mijają kolejne miesiące, wydarzenie to nadal jest ogromnym ciosem dla Magdaleny i jej córek.

O tym, że bardzo kochała swojego męża, świadczyć może m.in. wpis, który niedawno pojawił się w sieci. Okazuje się bowiem, że małżonkowie w środę obchodziliby 20 rocznicę ślubu. Dlatego Magdalena na Instagramie umieściła archiwalne zdjęcia ze swojego ślubu, które opatrzyła wzruszającym komentarzem:

29 maja 1999 roku połączyła nas miłość. Dziękuję Ci kochany Pawle za każdy pojedynczy dzień, który spędziliśmy razem, za każdą rozmowę, za twoje uściski, za to jakim byłeś ojcem dla naszych kochanych córeczek. Tak niewiele zabrakło nam do tej okrągłej rocznicy. Dziś minęłoby nam 20 lat Kochanie… mam Ci tak dużo do powiedzenia, tak bardzo chciałabym zamknąć oczy i kiedy znowu je otworzę zobaczyć, że jesteś obok.

Poruszeni byli także internauci, którzy pod zdjęciem wyrazili słowa wsparcia:

  • Jest Pani bardzo dzielną kobietą!
  • Współczuję ale mimo wszystko życzę dużo zdrowia, sił,jest pani piękną, mądrą,kobieta i mamą
  • Piękne wspomnie… Pan Paweł jest zawsze przy pani ich chroni Panią

Chociaż przez lata Magdalena stała w cieniu Pawła, wspierając go po cichu, po jego śmierci związała się z polityką. Wystartowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego, w których to zdobyła ponad 200 tysięcy głosów, dzięki czemu udało się jej zdobyć mandat.

Zobacz: Córki Magdaleny Adamowicz swoimi życzeniami na Dzień Matki rozczuliły cały internet. Nagrały piękny film [WIDEO]

Zobacz: Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki? 

Zobacz: Magdalena Adamowicz o pierwszych świętach po śmierci męża. Mieli cudowną rodzinną tradycję


Magdalena Adamowicz pokazała zdjęci

Magdalena Adamowicz pokazała zdjęcia ślubne

Paweł Adamowicz z rodziną

Paweł Adamowicz z rodziną

Paweł Adamowicz z rodziną

Paweł Adamowicz z rodziną

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×