Szukaj

Magdalena Adamowicz pokazała zdjęcie ze swojego biura. To, co widzimy, łamie serce

Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowicz została posłanką Parlament Europejskiego, jest bardzo zapracowana. Dzieli czas pomiędzy rodzinę a pracę. Ostatnio opublikowała zdjęcie ze swojego biura, a tam, na widocznym miejscu, portret jej tragicznie zmarłego męża. Zobaczcie.

Magdalena Adamowicz w tym roku została wdową. Jej mąż Paweł Adamowicz podczas 27. finału WOŚP został śmiertelnie ugodzony nożem. Pomimo starań lekarzy, po wielogodzinnej operacji prezydent Gdańska zmarł. Jego żona zabrała się za politykę z myślą, że może zmienić ten świat na lepsze. W codziennej pracy, w swoim biurze w Brukseli, towarzyszy jej portret ukochanego męża.

Zobacz: Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki? 

Magdalena Adamowicz – biuro w Brukseli

Na fotografii z biura w Brukseli Internauci od razu wypatrzyli najważniejszy szczegół – portret ukochanego męża Magdaleny Adamowicz, Pawła.

Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach, gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na rzecz demokracji, jestem pełna energii, by przygotować się do kolejnych wydarzeń z moim udziałem. Czekają mnie wyjazdy m.in. do Asturii czy Frankenthalu, wywiady, liczne spotkania. Energię i siłę czerpie od Was, za co bardzo dziękuję – napisała posłanka Parlamentu Europejskiego.

Widać, że taka obecność jest ciągle Magdalenie Adamowicz potrzebna. Po niełatwych przejściach, stara się kontynuować drogę swojego męża.

Zobacz: Magdalena Adamowicz o pierwszych świętach po śmierci męża. Mieli cudowną rodzinną tradycję

Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na…

Opublikowany przez Magdalena Adamowicz Wtorek, 15 października 2019

Jak zdjęcie skomentowali internauci?

Uwadze internautów nie umknął portret Pawła Adamowicza, wiszący w centralnym punkcie biura Magdaleny w Brukseli. Pisali:

  • W biurze widzę obraz męża,czuwa i wspiera Panią.Powodzenia i pozdrowienia serdeczne Pani Magdaleno.
  • Piękny portret Pana Pawła którego podobizna zapewne wspiera Panią w działaniu.
  • Piękny pomysł z tym portretem mąż cały czas przy Pani zapewne dodaje odwagi i poczucie bezpieczeństwa.

Piszą wzruszeni użytkownicy Face Booka.

Zobacz: Córki Magdaleny Adamowicz swoimi życzeniami na Dzień Matki rozczuliły cały internet. Nagrały piękny film [WIDEO]


Magdalena Adamowicz w biurze

Magdalena Adamowicz w biurze

Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowicz

Magdalena Adamowicz na okładce Newsweeka

Magdalena Adamowicz na okładce Newsweeka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×