Szukaj

Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

Zdjęcie (1) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[1/10] Magdalena Adamowicz z córką Antoniną na pogrzebie Pawła Adamowicza

Zdjęcie (2) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[2/10] Magdalena Adamowicz z córką

Zdjęcie (3) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[3/10] Fot. Piotr Hukalo, Gdansk, 19.01.2019. Uroczystosci pogrzebowe prezydenta Gdanska Pawla Adamowicza. Msza pogrzebowa w Bazylice Mariackiej. N/z rodzina zmarlego: corki Teresa i Antonina, zona Magdalena, brat Piotr.

Zdjęcie (4) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[4/10] Magdalena Adamowicz i Antonina Adamowicz - pogrzeb Pawła Adamowicza

Zdjęcie (5) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[5/10] Paweł Adamowicz z córkami Antoniną i Teresą i żoną Magdaleną

Zdjęcie (6) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[6/10] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną

Zdjęcie (7) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[7/10] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Zdjęcie (8) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[8/10] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami fot. Facebook

Zdjęcie (9) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[9/10] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami. Fot. Facebook

Zdjęcie (10) Szczera do bólu Magdalena Adamowicz w programie Moniki Olejnik! Czy wdowa po prezydencie Gdańska spotka się z matką mordercy swojego męża? Co na to jej córki?

[10/10] Paweł Adamowicz z żoną Magdaleną i córkami. Fot. Facebook

×