Szukaj

Gwiazda „Big Brothera” przyjaźni się z Maffashion i Julią Wieniawą! Zna show-biznes lepiej niż ktokolwiek inny!

Big Brother 2019 uczestnicy

Big Brother 2019 uczestnicy

Magda Wójcik z Big Brothera to kumpela Julii Wienawy i Maffashion

Kim jest Magda Wójcik z Big Brothera? Uczestniczka przynajmniej na tydzień zagości w centrum polskiego show-biznesu. Jak się jednak okazuje, miała z nim styczność już wcześniej. 

Magda Wójcik to jedna z bardziej charakterystycznych uczestniczek szóstej edycji Big Brothera. Choć to nie ona spośród wszystkich mieszkańców domu Wielkiego Barta wzbudza póki co największe emocje, również jest bardzo intrygującą postacią.

Przyleciała do Polski ze Szkocji, do której wyleciała w wieku 19 lat. To tam skończyła studia i rozpoczęła pracę w luksusowym butiku z butami. Praca doradcy klienta zaczęła ją jednak nudzić i zapragnęła zostać gwiazdą. Ma jej pomóc w tym program, do udziału w którym namówił ją jej przyjaciel, uczestnik ostatniej edycji Warsaw Shore Spiker.

I choć wydawało się, że uczestnicy będą nieznani, tak jak Ci z pierwszych edycji, większość tegorocznych styczność z show-biznesem ma już zaliczoną. Jak donoszą internauci, Magda nie raz była widziana na filmikach publikowanych przez np. Mafasshion, co potwierdza dzisiejsze story blogerki, która zdążyła już złożyć gratulacje koleżance i trzyma za nią kciuki. Ponoć aspirująca celebrytka była widziana także nie raz w towarzystwie Julii Wieniawy, Karoliny Gilon, Mateusza Magi czy Radka Pestki, z którymi bawiła się na Openerze.

Jesteście zaskoczeni znaczącą już popularnością uczestników?

Agnieszka Woźniak-Starak wypaliła, który uczestnik „Big Brothera” zrobił na niej piorunujące wrażenie! Padło konkretne nazwisko [WIDEO]

Internauci oburzeni! W „Big Brotherze” zabrakło kluczowej postaci! A przecież podpisała umowę!

Córka gwiazdy hitu TVN-u została… Wielkim Bratem! Wiemy, kim jest i jak wygląda!


Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Magdalena Wójcik – Big Brother 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×