Jacek Borkowski znalazł miłość w „Klanie”? W mediach huczy o nowej partnerce aktora

Klan - Jacek Borkowski

Klan - Jacek Borkowski

Magda Wójcik i Jacek Borkowski od lat graja parę. Czyżby jednak tak im się to spodobało, że romans przenieśli do realnego życia? Zobaczcie, czego się dowiedzieliśmy.

Jacek Borkowski i Magda Wójcik w serialu Klan grają małżonków. Podobno jednak między nimi coś zaiskrzyło i spotykają się także poza planem. Wśród członków ekipy serialu mnożą się domysły i huczą ploteczki.

Zobacz: Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik ostro się kłócą: „Nie wie, co mu się stało”

Magda Wójcik i Jacek Borkowski są parą?

Dziewiętnaście lat w konkubinacie i pół roku jako mąż i żona – tak  Jacek Borkowski i Magdalena Wójcik funkcjonują w serialu KlanZ pewnością grają jedną z gorętszych par, a fani uwielbiają odcinki z ich udziałem.

Serialowy Piotr Rafalski i jego żona Beata grają sceny zazdrości i robią to tak namiętnie i z takim zaangażowaniem, że nie tylko widzowie, ale i cała ekipa z planu zastanawia się, czy to już nie prawdziwy romans przypadkiem. Tym bardziej, że aktorzy, poza kamerą, są właściwie nierozłączni.

Zobacz: Jacek Borkowski nie wytrzymał! Nie mógł patrzeć na zdjęcia swojej byłej i usunął ją ze znajomych!

 Czy Jacek Borkowski i Magda Wójcik pasują do siebie?

Oboje są po przejściach. Wydawałoby się, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć kolejny etap.

Magda jest już dawno rozwiedziona, ma dorosłego syna, mieszka sama. Jacek samotnie wychowuje dwójkę dzieci – Jacka  i Madzię. Codziennie mierzy się z górą obowiązków – od gotowania, przez sprzątanie i pomaganie dzieciom w nauce.

Wydaje się, że mogliby stworzyć związek idealny, ale żadne z nich nie komentuje plotek i doniesień, zachowują daleko idącą dyskrecję.

Pięknie się kłócą i przed kamerami i poza nimi. Gołym okiem widać, że coś iskrzy i w końcu wybuchnie pożar – mówi informator.

Życzymy, żeby wszystko ułożyło się szczęśliwie.

 

Zobacz: Kochliwa Paulina Koziejowska świętuje 7 rocznicę swojego związku! Internauci osłupieli! „A Jacek Borkowski gdzie w tym czasie był”?


Jacek Borkowski i Magdalena Wójcicka serialową parą

Jacek Borkowski i Magdalena Wójcicka serialową parąMorderstwo w hotelu foto: Daniel Wysocki/ONS

Magdalena Wójcik

Fotografia: AKPA

Jacek Borkowski

Jacek Borkowski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×