Słodka Magda Welc z „Mam talent” to już dojrzała kobieta. Właśnie wróciła z nową piosenką. Patrzymy na jej przemianę – imponująca

Magda Welc, dawna bohaterka "Mam Talent", powróciła na scenę muzyczną. Jaką transformację przeszła? Jak teraz wygląda? Posłuchaj jej najnowszej piosenki.

Program Mam Talent wylansował wiele gwiazd. Jedną z nich jest wokalistka Magda Welc. W 2010 roku wygrała ona trzecią edycję programu. Jej głównym rywalem był Kamil Bednarek. Sama nie poświęciła się jednak karierze. Wygrane pieniądze przeznaczyła na budowę domu dla rodziny. Skupiła się też na zdobyciu formalnego wykształcenia. Dziś ma już 22 lata i zupełnie się zmieniła. Dla przypomnienia zamieszczamy poniżej jeden z występów Welc, który zapewnił dziewczynie sympatię ze strony milionów telewidzów w całym kraju.

Welc, już jako dorosła kobieta, zdecydowała się na to, aby znów szturmem wejść do polskiego show-biznesu. Co przygotowała? Dostaliśmy od niej nowy singiel.

Nowy singiel Magdy Welc. Jak teraz wygląda?

Magda Welc przekazała na Instagramie, że na Spotify pojawił się jej singiel Przyjacielu. Piosenka, wraz z teledyskiem, była już wcześniej dostępna w serwisie YouTube. W opisie utworu czytamy:

Od tego się zaczęło… „Przyjacielu” jest bardzo emocjonalnym utworem, który zapoczątkował powrót do współpracy Magdy i Mariusza i pomógł skrystalizować plany wydania wspólnej płyty. To utwór o przemijaniu i bólu, jaki zostaje w sercu po odejściu bliskiej osoby. To również sposób na pożegnanie się i zaakceptowanie, że nie ma jej już wśród nas.

Piosenka została przygotowana w ramach współpracy Magdy z muzykiem Mariuszem Ostańskim. Poniżej możecie zobaczyć teledysk do utworu. Jak go oceniacie…?

Warto też zwrócić uwagę na transformację Magdy. Wydoroślała, zmieniła kolor włosów na ciemniejszy i nabrała kobiecych kształtów. Z trudem można się w niej dopatrzyć dziewczynki z dawnych lat. Jak oceniacie jej transformację? Naszym zdaniem wyrosła na piękną kobietę.

Nowy utwór Magdy i Mariusza bardzo dobrze przyjął się wśród słuchaczy. Zamieszczamy wybrane komentarze dodane pod piosenką. Oto niektóre z nich:

  • Piękny, sentymentalny utwór. Słowa płyną gdzieś z głębi twojego serca. Pozdrawiam jak zawsze serdecznie.
  • Ja napiszę tu tylko tyle; łączę się z Wami z wszystkimi emocjami, które towarzyszą podczas słuchania tego utworu.
  • Masz kochana jeden z najpiękniejszych, a dla mnie najpiękniejszy i urzekający głos. Emocje, które nim przekazujesz przeszywają serce.
  • Kiedy świat stanął na głowie, Twoje piosenki to pewna normalność. Dziękuję.
  • W tym utworze wszystko jest piekne, glos, teks, muzyka. Jak dla mnie glos przewyższa wszystko. Brakuje mi takich utworów i głosów na rynku. Pani Magdo, wielkie DZIĘKUJĘ.
  • Gratulacje po raz kolejny udowadniasz jak wielką jesteś artystką i wokalistką. Takiej muzyki słucha się bez końca. Tak trzymaj !!!

Podobnych „ochów i achów” nie ma końca. Warto też dodać, że  chwalony tekst nie jest dziełem Magdy, ale Andrzeja Herzberga, o czym dowiadujemy się z opisu. Jak oceniacie utwór?


Magda Welc. Fot. Instagram

Magda Welc. Fot. Instagram

Magda Welc. Fot. Instagram

Magda Welc. Fot. Instagram

Magda Welc. Fot. Instagram

Magda Welc. Fot. Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×