Szukaj

Magda Stępień pokazała wyprawkę dla syna. Zaszalała na pierwszych zakupach przed porodem: „Moje serce topnieje”

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień już niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka powoli kompletuje wyprawkę. Właśnie pochwaliła się w sieci bardzo uroczym zdjęciem. 

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka. Zakochani już jakiś czas temu pochwalili się w mediach szczęśliwą nowiną. Przyszła mama od tego momentu chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami, na których możemy podziwiać jej rosnące krągłości. Modelka znana z programu Top Model z przyjemnością dzieli się szczegółami swojego stanu. Jakiś czas temu w social mediach zdradzili, że oczekują narodzin synka. Przyszła mama ogłosiła to swojemu ukochanemu w piękny sposób. Zabrała Jakuba na spacer, na który wzięła także kilka balonów. Po przebiciu jednego z nich oczom przyszłego taty ukazały się niebieskie serpentyny, które nie pozostawiały wątpliwości co do tego, że zakochani za kilka miesięcy powitają na świecie chłopca.

Magda tego dnia bardzo umiejętnie budowała napięcie i jak zdradził Kuba podczas wizyty w programie Dzień Dobry TVN, do ostatniej chwili był pewny, że po raz kolejny powita na świecie córeczkę.

Troszkę mnie w ten dzień zwodziła. Takie różne słowa wypowiadała, że może to dziewczynka -wyznał Kuba.

Magda Stępień pochwaliła się pierwszymi zakupami dla syna

Podczas wywiadu dla śniadaniówki przyszli rodzice zdradzili również imię, jakie wybrali dla synka. Już wcześniej w rozmowie z Jastrząb Post Magda wytłumaczyła, że chce, aby było międzynarodowe. Syn modelki i piłkarza otrzyma imię Oliwier. Poród zbliża się wielkimi krokami, o czym mogą świadczyć sporych rozmiarów krągłości. Rodzice już powoli kompletują zatem wyprawkę dla swojego maluszka. Magda właśnie pochwaliła się w sieci pierwszym ubrankiem, jakie kupiła dla synka.

Zdecydowała się na bardzo wygodny zestaw, czyli body z maleńkimi dresowymi spodenkami. Modelka jeszcze raz potwierdziła też imię wybrane dla maluszka i zdradziła, że jej serce się rozpływa.

Moje serce się rozpływa- napisała pod zdjęciem.

Magda Stępień pokazała wyprawkę

Magda Stępień pokazała wyprawkę

Gwiazda kupiła też dla synka urocze maleńkie skarpetki, które idealnie pasują do granatowego kompletu w owieczki. Widać, że nie może się już doczekać, kiedy weźmie w ramiona małego Oliwiera. Internauci tak, jak przyszła mama, nie mogą się napatrzeć na śliczne ubranka i jeszcze raz gratulują Magdzie i Kubie.

 


Magda Stępień pokazała wyprawkę

Magda Stępień pokazała wyprawkę

Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Magdalena Stępień pokazała ciążowe krągłości

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień powitają na świecie chłopca

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień powitają na świecie chłopca

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×