Ludzie nie mają litości wobec Magdy Stępień, która dopiero straciła dziecko. Aż trudno uwierzyć, do czego się posunęli. To jakiś obłęd!

Komentarze

 • Gość pisze:

  To nie ludzie piszą na p. Magdę, to wynajęci hejterzy od rzeźnika, wyrodnego tatula

 • Gośćsamiswoi pisze:

  A moze zeby powstrzymac te oskarzenia po prostu sie rozliczyc a nie bezczelnie odpowiadac ze ja te zarzuty nie ruszaja.Zbiorka byla publiczna wiec nalezy sie publicznie rozliczyc. Czego ona jeszcze nie rozumie?

 • Gość pisze:

  Wszystko wszystkim. Ludzie bardzo jej współczują i współczuli ale .. Magda ma jeden podstawowy problem. Parcie na szkło. Sprzedała swoją prywatność będąc z Kubą, później lansując się na zagranicznych wycieczkach. Po rozstaniu również pierwsze co to były wycieczki do tabloidów. Nie wiem kto jej doradza, dziewczyna powinna mieć porządną opiekę specjalistyczną i odwiedzanie każdej możliwej prasy, tabloidu to przegięcie. Minęło dopiero 3miesiace a sama chce „pomagać” innym rodzicom – powinna w pierwszej kolejności się zająć sobą i swoim zdrowiem psychicznym a potem budować swoją markę na pomocy innym. Już zresztą w profilu na Instagramie pojawił się dyskretnie mail do współprac o których zresztą wspominała w którymś z 59 wywiadów w tym tygodniu.

 • Gość pisze:

  Ludzie przestancie oceniac innych kazdy ma prawo zyc jak chce. Zajmijcie sie swoim zyciem. Jak chcecie cos od zycia to musicie tez cos dac z siebie szczegolnie innym. Dobro czynione innym wraca tak samo jak zlo. Pamietajcie ze im wiecej negatynej energii posylacie innym tym wiecej do was jej wroci.

 • Gośćdonata pisze:

  Kto nie stracił dziecka to nigdy nie zrozumie ja roziume straciłam tez synka mowie synka choć byl juz dorosly .Szymek odszedł 3 lata temu .Tak wspominaj kiedy tylko chcesz opowiadaj o synku .ja to robię co dziennie .I nikt mnie nie potępia.kocham go nad zycie i myślę o nim całymi dniami od 3 lat.pozdrawism wszystkich życzliwych.

 • Gość Toja pisze:

  Dajcie spokój z lansem, bo dobrze wiadomo, że to média zgłosiły się do niej, a nie odwrotnie. Mało przeszła, że tak jej dowalacie? Karma wraca, prawda? Lepiej przy hamować z podłością.

 • Gość pisze:

  Czyżby covid odebrał ludziom uczucia wyższe ☹️

 • Gośćann pisze:

  Nie oceniajcie, może to jej forma żałoby, terapii, wyrzucenia bólu. Ktoś w podobnej sytuacji może już zrozumieć, ale większość z nas nie.
  Przed paroma miesiącami tuliła dziecko, teraz już te rączki jej nie obejmują. Ból każdego dnia.

 • Gość pisze:

  Tylko matka,ktora strCila dziecko ja zrozumie,wredne ludziska dajcie jej spokoj.

 • Gośćan pisze:

  Nie oceniajcie, może to jej forma żałoby, terapii, wyrzucenia bólu. Ktoś w podobnej sytuacji może już zrozumieć, ale większość z nas nie.
  Przed paroma miesiącami tuliła dziecko, teraz już te rączki jej nie obejmują. Ból każdego dnia.

  • Gość pisze:

   o czym do diabła tu piszesz??????? prawie ,prawie w każdej rodzinie jest tragedia,jak nie śmierć to ciężkie choroby.I nie piszę o starszych ludziach,ale o dzieciach,matkach.,ojcach ,

 • Gość pisze:

  o pomstę do Nieba TO WOŁA ZACHOWANIE P.STĘPIEŃ ,jak buduje karierę na śmierci syna!!!! jak również( jak czytam w komentarzach) nie rozliczone pieniądze ze składek „gawiedzi” jedno konto -siepomaga(i to może rozliczone) drugie konto przyjaciólki gdzie gawiedź wpłacała ..Czy to prawda,że z tych pieniędzy kupiła po śmierci synka auto i mieszkanie?? jeśli tak ,to kryminał.

 • Gość pisze:

  kobieto ogarnij sie chcesz sie wylansowac bardziej na swojej tragedii fe nie bylo ci chyba dane byc matka

  • Gość pisze:

   Myśle, ze ona nie musi się lansować na śmierci swojego syna . Bo była i jest medialną osoba wiec raczej pisanie takich bzdur jest nie na miejscu .
   Kobieta straciła dziecko kogoś kto był dla niej najważniejszy na świecie . Nie wiem czy masz dziecko ale utrata dziecko jest najgorszą tragedia jaka spotka rodzica . Niewyobrażalna .. 😢Jeśli Pani Magdzie to pomaga to niech opowiada o tym , każdy przeżywa ma swój sposób żałobę

  • Gość pisze:

   Ludzie co wy piszecie. Serca nie macie!!!! Do każdego moze tragedia przyjść. 🤦‍♀️

 • Gość Booon pisze:

  Kobieto dziecko nie żyje już cztery miesiące a dalej w to brniesz. Daj już sobie spokój i nie lansuj się na śmierci dziecka.

×