Przygotujcie chusteczki. Magda Stępień i mama Ani Przybylskiej udzieliły wspólnego wywiadu. Ta rozmowa wyciśnie morze łez

Magda Stępień

Magda Stępień

Magda Stępień trzy miesiące temu straciła syna. Oliwier przegrał walkę z nowotworem. Teraz modelka razem z mamą zmarłej Ani Przybylskiej udzielą wspólnego wywiadu. Wycisną morze łez.

Magda Stępień trzy miesiące temu zmierzyła się z największą tragedią, jaką może przeżyć matka. Modelka i była partnerka Kuby Rzeźniczaka straciła syna. Oliwier zmarł po walce z nowotworem wątroby. Jego mama diagnozę usłyszała pół roku wcześniej. Natychmiast rozpoczęła heroiczną walkę o zdrowie i życie syna. Niestety latem przekazała najgorszą wiadomość.

Choroba Oliwierka, niestety, szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj, na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376 – brzmiał komunikat o śmierci Oliwierka.

Magda po pogrzebie synka na jakiś czas zniknęła z social mediów. Niedawno jednak wróciła i zaczęła mówić o pożegnaniu z chłopcem i najtrudniejszym momencie w jej życiu. Udzieliła też wzruszającego wywiadu reporterce Jastrząb Post. Dokładnie opisała między innymi moment, w którym dowiedziała się o nowotworze dziecka.

Pamiętam go jak dziś. Byłam wtedy w szpitalu i wykonali mu USG. Na początku to była tylko diagnoza powierzchowna, że jest coś w brzuszku i pamiętam, że już wtedy zwaliło mnie to z nóg. Nie mogłam uwierzyć, że coś takiego się dzieje i że on może mieć raka. Później, jak już przyszła ta najgorsza diagnoza, to wierzyłam, że coś może być inaczej, że jednak może to nie jest ten najgorszy rak. Matka jest w stanie przekuć wszystkie złe i negatywne myśli w pozytywne i myśleć, że damy radę, bo wiara czyni cuda, wsparcie innych pomaga. Patrzysz przed siebie i myślisz, że pokonamy to.

Magda Stępień i matka Ani Przybylskiej we wspólnym wywiadzie

Historia Magdy bardzo poruszyła fanów. Kilka lat wcześniej z podobną rodzinną tragedią zmierzyła się także Krystyna Przybylska, czyli mama Ani Przybylskiej. Ona również straciła ukochane dziecko. Przypomnijmy, że uwielbiana przez widzów aktorka w 2014 roku przegrała walkę z nowotworem trzustki.

Mama Ani i Magda zdecydowały się udzielić wspólnego wywiadu. Kobiety pojawią się razem w programie Miasto Kobiet i opowiedzą o tym, jak żyje się po stracie dziecka. Emisja odcinka z ich udziałem odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 12.30 na antenie TVN Style. Magda pochwaliła się w sieci zdjęciami ze studia – obaczycie je w naszej galerii i podziękowała Krystynie Przybylskiej.

Dziękuje Pani Krystyno – napisała Magda.

Zdaje się, że to jedna z niewielu osób, która może zrozumieć, co w obecnej sytuacji czuje mama Oliwiera i z jaką traumą się mierzy.


Magda Stępień i Krystyna Przybylska

Magda Stępień i Krystyna Przybylska

Magda Stępień, Krystyna Przybylska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska

Magda Stępień, Krystyna Przybylska, Marzena Rogalska, Aleksandra Kwaśniewska

Magda Stępień

Magda Stępień

Komentarze

 • Gość pisze:

  To Po ch*** tu wlazisz i czytasz ?

 • Gość pisze:

  Po co tu wchodzicie i czytacie artykuły o tej tragedii, skoro macie tak dość tego tematu ??
  Tępe, puste baby…

 • Dama pisze:

  Czy te panie nie mają już nic innego do powiedzenia, czy tylko one są matkami, które straciły dzieci? Twierdzą, ze wszyscy kochali Oliwierka, wszyscy kochali Anię? No sorry ja ich nie kochałam. Nie znałam Oliwiera, Anię z paru ról na szklanym ekranie. Kochać mogą tylko matki i niech to pozostawią sobie i dla siebie. Rozumiem ich ból, każdy z nas stracił bliskie osoby, ale każdy musi się z tym uporać sam lub z najbliższymi, a nie szukać poklasku w całej Polsce, całymi latami. Osoby zmarłe nie zmartwychwstaną i takim lansem niczego nie zmienią. Naturalną rzeczą jest przeżycie żałoby w ciszy i spokoju, a nie sianie lamentu i nakręcanie spirali długimi latami.

 • p pisze:

  kim jest stępień???? Ja ją znam tylko z tego że zbierała pieniądze na leczenie dziecka(i słusznie),ale ze szpitala widziałam zdjęcia które robiła sobie!!!!!! i znam ją ,że goni od po telewizjach i mówi o zmaarłym dziecku,robi zdjęcia grobu.. Matka Przybylskiej na starośc zaczyna również gonic i mówic o przybylskiej.Drogie panie jesteście żenadą roku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość pisze:

  Naprawdę współczułam i nadal współczuję Magdzie jej tragedii. Ale już mam tego naprawdę dosyć. Za dużo tego…

 • Ala pisze:

  Nie no, naprawdę już dość!

 • Gość pisze:

  Hajs się musi zgadzać….żal.pl

 • Gość pisze:

  Ciszej nad tymi trumnami

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×