Magda Steczkowska przez rany na kolanach musi zmienić stylizację w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

Magda Steczkowska

Magda Steczkowska ciężko pracuje na planie nowej edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Wokalistka nie ukrywa, że udział w programie jest dla niej dużym wyzwaniem. Pierwsze próby bardzo dały się jej we znaki.

Kolana po pierwszym dniu wyglądały tak, że się przeraziłam. Mam je zdarte, dookoła są siniaki. Goją się już przeszło tydzień. Z tego względu musieliśmy trochę zmodyfikować strój. Musiałam wystąpić w bandażach. Każdy jeden rzut na scenę był okupiony wielkim bólem i ranami. Nie chciałam się aż tak masakrować, ale zrobiłam to dla roli i bardzo się z tego cieszę – powiedziała w wywiadzie dla Newserii.

39-letnia gwiazda przyznaje, że często musi pokonywać granicę bólu fizycznego, ale też zmienić podejście do śpiewania. Chociaż jest świetną wokalistką, w programie oczekuje się od niej czegoś innego niż na typowym koncercie.

Nagle okazało się, że to, że jestem wokalistką, bardzo mi przeszkadza. W ogóle nie brałam tego pod uwagę. Myślałam: „Próby wokalne? Przecież zaśpiewam”. Już na pierwszej próbie Agnieszka Hekiert, nasza trenerka powiedziała jednak do mnie: „Madziu, ale ty musisz zapomnieć o tym, że umiesz śpiewać. To akurat w tym programie nie ma żadnego znaczenia. Śpiewasz czysto i super, ale teraz musisz być daną osobą, śpiewać tak jak ona, a ty śpiewasz jak ty”. Załamałam się, bo przecież ćwiczyłam i było super – zdradziła.

Magda Steczkowska na pierwszy odcinek show szykuje coś naprawdę niesamowitego (zobacz: „Twoja twarz brzmi znajomo”: Byliśmy z kamerą za kulisami. Zobaczcie spektakularne metamorfozy gwiazd!). Czy jej występ zdeklasuje popisy innych uczestników? Pierwszy odcinek już 6 września!

 

Magda Steczkowska

Fotografia: AKPA


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×