Szukaj

Magda Schejbal pilnie przerywa karierę i żegna się z widzami. Niespodziewanie wyjawiła, że ma poważne problemy ze zdrowiem: „Musiałam podjąć decyzję o zajęciu się sobą”

Magda Schejbal odeszła z serialu Blondynka. Po wielu latach zrezygnowała z dalszej gry, a wszystko przez poważne problemy ze zdrowiem. Co jej dolega?
Magda Schejbal ma problemy ze zdrowiem

Magda Schejbal ma problemy ze zdrowiem

Magda Schejbal ma na swoim koncie wiele świetnych ról, spośród których ogromne uznanie publiczności przyniosła jej postać Jagny w serialu Blondynka. Aktorka przez ponad 8 lat wcielała się przyjaciółkę głównej bohaterki. Teraz okazuje się, że jej praca na planie dobiegła końca, a jej miejsce w obsadzie zajmie inna gwiazda.

Magda Schejbal odchodzi z Blondynki. Ma problemy ze zdrowiem

Magda w osobistym wpisie na Instagramie wyjawiła, z czym przyszło jej się zmagać. Jak sama zdradziła, jej problemy ze zdrowiem są poważne, dlatego też zdecydowała się na opublikowanie tak poruszającego wpisu. Gwiazda lubi dzielić się ze swoimi fanami szczegółami z życia prywatnego i nie chce zatajać przed nimi tak ważnych informacji, jak ta o rezygnacji z dalszej pracy na planie hitu TVP.

Zobacz: Magdalena Schejbal nagle zniknęła z show-biznesu. Powód? Właśnie otworzyła biznes, który jest żyłą złota!

Magda opowiedziała o powodach swojej rezygnacji z dalszej gry w Blondynce. Jak się okazało, aktorka zmaga się z problemami z kręgosłupem. Przyznała także, że konieczna jest rehabilitacja, która pozwoli jej wrócić do formy. Swoim komentarzem postanowiła również zmotywować inne osoby do dbania o zdrowie.

Kochani! Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”. Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem. Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze! Chodzę na intensywną rehabilitację, którą nawet polubiłam! (dzięki Mateuszowi i Mariuszowi) i walczę o swoje zdrowie. Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki. Żegnam się zatem z Majakami. Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności, która nad nami czuwała. To były cudowne lata. Rodziły się dzieci, zawierały przyjaźnie i związki. Mnóstwo cudownych historii. Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy! Do zobaczenia.

View this post on Instagram

Kochani!Pragnę Wam powiedzieć,że nie zobaczymy się w nadchodzącym sezonie serialu”Blondynka”.Niestety późną wiosną tego roku doznałam urazu kręgosłupa i musiałam podjąć decyzję o zajęciu się swoim zdrowiem.Straciłam przez to kilka ciekawych propozycji i z opóźnieniem rozpoczęłam sezon teatralny ale zdrowie ważniejsze!Chodzę na intensywną rehabilitację,którą nawet polubiłam ????!( dzięki Mateuszowi i Mariuszowi❤️)i walczę o swoje zdrowie.Produkcja serialu podjęła decyzję o obsadzeniu w roli Jagi nowej aktorki.Żegnam się zatem z Majakami.Będę bardzo tęsknić. Dziękuję wszystkim kolegom,ekipie,mieszkańcom Podlasia i opatrzności,która nad nami czuwała.To były cudowne lata.Rodziły się dzieci,zawierały przyjaźnie i związki.Mnóstwo cudownych historii.Cinema variètè! Przede mną nowe! Wracam do formy!!!! Do zobaczenia ✌️

A post shared by Magdalena Schejbal (@magdaschejbal) on

Zmartwieni internauci dodali aktorce nieco otuchy w komentarzach:

  • Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia!
  • Madziu dużo zdrowia, wracaj szybko do formy.
  • Pani Magdo życzę zdrówka! To najważniejsze! Ale będę tęsknić, Jaga w pani wykonaniu to byl sztos!
  • Proszę szybko wracać do zdrowia.
  • Bardzo szkoda że znów znika Pani z ekranu. Oczywiście zdrowie najważniejsze! Trzymam kciuki, aby wszystko się powiodło, powrotu do pełnego zdrowia.

My również życzymy aktorce wytrwałości w podjętych działaniach i dużo zdrowia.

Zobacz: Metamorfoza Magdaleny Schejbal. Gwiazda mocno ścięła włosy


Magdalena Schejbal – Ikar, premiera filmu

Magdalena Schejbal – Ikar, premiera filmu

Magdalena Schejbal zmieniła fryzurę

Magdalena Schejbal zmieniła fryzurę

Magdalena Schejbal - TeleKamery 2008

Magdalena Schejbal - TeleKamery 2008

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×