Kontrowersyjna uczestniczka „Warsaw Shore” jest nie do poznania! Jej życie zmieniło się o 180 stopni!

Ania Mała z Warsaw Shore w Hell's Kitchen 5

Ania Mała z Warsaw Shore w Hell's Kitchen 5

Magda Pyznar z Warsaw Shore nawróciła się

Nikt z pewnością nie spodziewał się, że program wyprodukowany przez stację MTV – Warsaw Shore – stanie się tak wielkim hitem i wypromuje grono największych polskich celebrytów. A jednak, każdy sezon reality-show bije rekordy popularności, a obecnie trwają pracę nad kolejnym, 9. sezonem programu!

Jedną z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych uczestniczek show była Magda Pyznar, która dołączyła do ekipy w 3. edycji. Bardzo szybko zaaklimatyzowała się w domu imprezowiczów i równie szybko została uznana za pełnoprawną członkinie grupy. Najsilniejsza więź łączyła celebrytkę z Anią „Małą”.

Po odejściu z programu, Magda postanowiła zmienić swoje życie. Przestała imprezować, nadużywać alkoholu i stroni od przypadkowego seksu, które nie raz mogliśmy oglądać na wizji. Teraz Pyznar prowadzi bloga, na którym dzieli się z obserwatorami swoimi przemyśleniami. Dodatkowo jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie również nie brakuje postów, które ukazują potencjał gwiazdy.

Zawsze wyjątkowo dobrze czułam się przed obiektywem (…) Od dziecka przebieranie się, malowanie, pozowanie do zdjęć, śpiewanie do pilota, tańczenie, recytowanie, odgrywanie teledysków razem z rodzeństwem. Mama ciągle powtarzała, że będę albo adwokatem albo gwiazdą. Miałam niewyparzoną gębę i wręcz kochałam widownię. Zostałam więc adwokatem diabła i gwiazdką MTV. Całkiem nieźle, co? Dzięki temu zrobiłam chyba wszystko – pokazałam całej Polsce jak się bawić, jak pić alkohol (albo dlaczego tego nie robić), jak płakać i śmiać się, jak uprawiać seks, jak poznawać ludzi, przyjaźnić się z nimi lub omijać ich szerokim łukiem, i jak lepiej tego wszystkiego po prostu nie robić. Haha – czytamy na blogu celebrytki.

Kogo z Warsaw Shore lubicie najbardziej?

Zobacz: Poznajecie “aktora” w czerwonym kółku? W nowym filmie Patryka Vegi zagrał… To dość kontrowersyjna decyzja!

Zobacz: Gwiazda “Warsaw Shore” zrobiła sobie nowy tatuaż! Wytatuowała sobie… siebie!

Zobacz: Trybson komentuje metamorfozę Elizy: “Ja potrzebuję kobiety z klasą, a nie…” [WIDEO]


Magda Pyznar zmienia swoje życie po

Magda Pyznar zmienia swoje życie po "Warsaw Shore"

Magda Pyznar zmienia swoje życie po

Magda Pyznar zmienia swoje życie po "Warsaw Shore"

Magda Pyznar zmienia swoje życie po

Magda Pyznar zmienia swoje życie po "Warsaw Shore"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×