Magda Narożna została pobita i znieważona. Sprawa trafiła do sądu. Wstrząsające słowa gwiazdy „Pięknych i Młodych”

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna została znieważona i pobita. W jakich okolicznościach doszło do traumatycznego zdarzenia? Co powiedziała gwiazda?

Magda Narożna to jedna z największych gwiazd dzisiejszej sceny disco-polo, a znana jest także poza kręgami związanymi z rodzajem muzyki, którą wykonuje. Zadebiutowała ze swoim zespołem Piękni i Młodzi w programie Must Be The Music, gdzie zachwyciła jurorów nie tylko wokalem i autorskimi utworami, ale także ogromną charyzmą i energią.

Od tamtej pory nie daje o sobie zapomnieć. Pojawia się podczas największych koncertów i nagrywa kolejne przeboje. Mimo że jakiś czas temu rozstała się z mężem, Dawidem Narożnym, który był jednym z członków zespołu, nie przerwała kariery. Magda cały czas idzie do przodu i odnosi kolejne zawodowe sukcesy, na przykład była jedną z gwiazd zakończonego całkiem niedawno show Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

Układa też na nowo swoje życie uczuciowe i jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Byniakiem. Z okazji 10-lecia zespołu udzieliła wywiadu, w którym zdradziła między innymi, że została napadnięta po jednym z koncertów. Co powiedziała?

Magda Narożna została pobita i znieważona. Co powiedziała o przykrym zdarzeniu?

Magda Narożna z okazji 10-lecia zespołu udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się nie tylko blaskami, ale też cieniami wielkiej kariery, jaka jest jej udziałem. Wyznała, że po jednym z koncertów doszło do skandalicznych scen.

Choć sam koncert był fantastyczny, dopiero po nim doszło do przykrego zdarzenia. Zostałam uderzona i zwyzywana przez menedżera klubu. Żadnej kobiecie chyba nie jest przyjemnie mówić o takich rzeczach. Sprawa skończyła się w sądzie i oczywiście ją wygrałam – mówiła dziennikarzowi Plejady Magda Narożna.

Oczywiście nie mogło zabraknąć pytania, jak gwiazda disco-polo poradziła sobie z traumatycznymi przeżyciami.

Jestem silną kobietą i nawet jeśli coś mnie boli, przeżywam to wewnętrznie. Wielokrotnie czułam się fatalnie, byłam zdołowana, ale wychodziłam do ludzi z uśmiechem na twarzy. Nie chcę dzielić się publicznie tym, co złego mnie spotyka. To nie w moim stylu. Jeśli już mam ochotę się komuś wyżalić, to rozmawiam z moim Krzysiem i to jego dobijam moimi smutkami – odpowiedziała.

W trasie bywa też niełatwo i okazuje się, że gwiazda Pięknych i Młodych często wychodzi na scenę po zastrzykach przeciwbólowych, które podaja jej ratownicy medyczni.

[…] karetka zawsze jest pod sceną. Ale rzeczywiście, dość boleśnie przechodzę „kobiece sprawy”, a życie w trasie tego nie ułatwia. Więc wielokrotnie zdarzało się tak, że musiałam skorzystać z zastrzyku przeciwbólowego, by stanąć na nogi – wyznała Narożna.

Jak widać, Magda ma za sobą nie tylko piękne chwile na scenie i podziw fanów, ale także bardzo niełatwe przeżycia.


Magdalena Narożna oddała hołd Krawczykowi
Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Magda Narożna urodziny córki Gabrysi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×