Szukaj

Magda Narożna pochwaliła się brzuchem w bikini, a w komentarzach burza: „I po co takie zdjęcia?”

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi pochwaliła się ciałem. Opublikowała zdjęcie, na którym nic nie ukrywa. Odważnie.
Magda Narożna w bikini

Magda Narożna w bikini

Magda Narożna kilka ostatnich tygodni była kojarzona raczej z aferą wokół zespołu Piękni i Młodzi. Publiczne roztrząsanie problemów pomiędzy nią, a jej byłym mężem Dawidem Narożnym nie schodziło z czołówek kolorowej prasy.

Byli małżeństwem kilka lat, a kiedy się rozstali, początkowo wydawało się, że zrobili to z klasą. Grywali razem koncerty, dzielili się opieka nad córką. Kiedy wybuchł skandal, na jaw wyszły różne przykre sprawy. W końcu  Narożny został wykluczony z zespołu.

Na obecny moment afera przycichłą, a Narożna, jak gdyby nigdy nic pochwaliła się w sieci zdjęciem w samej bieliźnie.

Magdalena Narożna w samej bieliźnie. Jak wygląda?

Narożna szybko otrząsnęła się po skandalu. Jak wiadomo szczęście znalazła u boku Krzysztofa Byniaka, z którym planuje swoją przyszłość. Może to ze względu na zbliżający się ślub szlifuje formę? Zresztą nie tak dawno deklarowała, że zabierze się za siebie. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w samej bieliźnie, chwaląc się wyćwiczonym ciałem.

Napisała, że poranny trening już zrobiła. Zjadła odpowiedni posiłek i jest gotowa do codziennej aktywności.

Pobiegane , poćwiczone pyszne śniadanie zjedzone to czas się pakować i ruszać do pracy :))) miłego dnia – napisała.

Zdjęcie wokalistki wywołało burzę w sieci. Podczas gdy część jej fanów zachwyca się jej formą i tym jak wygląda, komplementując Narożną, inni zastanawiają się, dlaczego publikuje takie fotografie.

I po co takie foty w bieliźnie trochę intymności zostaw dla siebie ani to ładne ani zmysłowe – pisze jedna z internautek.

Trzeba jednak obiektywnie przyznać, że treningi przynoszą rezultat i umięśniony brzuch narożnej robi wrażenie.

Zobacz także: Bójka w Pięknych i młodych. Magda Narożna dolała oliwy do ognia: „Rozstanie nie zawsze odbywa się tak, jak byśmy sobie tego życzyli”


Magdalena Narożna w samej bieliźnie

Magdalena Narożna w samej bieliźnie

Magda Narożna w bikini
Magda Narożna Piękni i Młodzi - Instagram

Magda Narożna Piękni i Młodzi - Instagram

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Najczęściej czytane dziś

×