Szukaj

Magda Narożna w odważnym stroju na komunii córki. „U nas ksiądz by z kościoła wyprosił”

Magda Narożna

Magda Narożna

Madzia z Pięknych i Młodych potrafi zaszokować. Już dawno udowodniła, że jest silną osobowością, która ze swojego zespołu potrafiła wyrzucić nawet męża. Teraz szokuje strojem na komunii swojej córki.

Magda i Dawid Narożni przez lata świetnie się dogadywali nie tylko na polu prywatnym jako małżeństwo, ale także jako partnerzy zawodowi – oboje występowali w disco-polowym zespole Piękni i Młodzi. Nawet kiedy się rozstali, jako para potrafili ze sobą funkcjonować. Wszystko zmieniło się podczas ostatniego sylwestra.

Para po występie ostro pokłóciła się na oczach innych. Jakby tego było mało, do mediów trafił film z tej kompromitującej awantury. Efekt? Madzia postanowiła wyrzucić swojego eks-męża z zespołu.

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu – mogliśmy przeczytać w komunikacie Magdy Narożnej.

Liderka zespołu disco polo kocha zwracać na siebie uwagę, podobnie jak kocha auta japońskiej marki premium, którymi porusza się na co dzień. Niedawno wokalistka pochwaliła się, jak szybki jest jej samochód. Jechała 170 km/h. Problem jednak jest taki, że poruszała się swoim lexusem przez centrum Warszawy, gdzie jest ograniczenie do maksymalnie 80 km/h.

Magda Narożna na komunii córki w odważnej stylizacji

Nie tylko prędkością swojego auta wokalistka Pięknych i Młodych potrafi zaszokować. Wielkie zdziwienie internautów wywołała jej stylizacja na komunii córki, gdyż Magda podczas uroczystości paradowała w wielkim dekoltem i ze stanikiem na wierzchu.

Dziś do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiła moja Królewna. Mama pęka z dumy – napisała wokalistka pod zdjęciem z córką na Instagramie.

Co na to fani? Zdania są podzielone. Dla niektórych tak wygląda klasa i szyk:

  • Gratulacje. Madziu stylizacja bardzo mi się podoba.
  • Wszystko połączone razem ELEGANCJA, KLASA, SZYK….
  • Pięknie! Nie przejmuj się tym pisaniem o twoim ubiorze…

Inni twierdzą, że wokalistka jednak przesadziła:

  • Ten dekolt to nie taka okazję! Zainwestuj w stylistę!
  • Strój sam w sobie nie jest zły, ale jeśli chodzi o stanik to totalne dno ubrać coś takiego na komunię… U nas ksiądz by z kościoła wyprosił.
  • Strój tragiczny i te wystające ramiączka od stanika…

A jakie jest wasze zdanie?


Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Magdalena Narożna z partnerem. Pokazała romantyczne zdjęcie

Magdalena Narożna z partnerem. Pokazała romantyczne zdjęcie

Magda Narożna - oświadczenie

Magda Narożna - oświadczenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×