Magda Narożna wylądowała pod maską tlenową, a jej zdjęcie obiegło sieć. Gwiazda wydała oświadczenie

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna ma złe wieści. Pokazała zdjęcie, na którym siedzi pod maską tlenową. Wskazała, dlaczego musi z niej korzystać. 

Magda Narożna to liderka zespołu disco-polowego Piękni i Młodzi. Występy zaczynała u boku byłego już dziś męża, Dawida. Niestety, ich relacja nie przetrwała próby czasu. Najpierw rozstali się, a później zakończyli kooperację muzyczną. Ich drogi bezpowrotnie rozeszły się wskutek awantury po jednym z koncertów. Dziś oboje cieszą się nowymi związkami. Wokalistka buduje życie na nowo u boku Krzysztofa Byniaka. Zakochani poważnie myślą o tym, aby sformalizować łączące ich uczucie.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Jakiś czas temu media obiegły plotki, głoszące, jakoby Magda miała być w ciąży. Asumptem do powstania tego typu teorii stało się jedno ze zdjęć piosenkarki, na którym jej narzeczony trzymał ją za brzuch.

W wywiadzie dla Super Expressu gwiazda zdementowała rewelacje rozpowszechnione przez internautów.

Przyzwyczaiłam się, że jestem co najmniej 5 razy w roku w ciąży. Trzeba uważać na zdjęcia, jakie się umieszcza w social mediach. Trzeba uważać jakie bluzki się zakłada lub jak się pozuje do zdjęcia, fani różnie to odbierają. Nawet moja mama zrobiła mi kiedyś wyrzuty, dzwoniąc do mnie i mówiąc, jak mogłam jej nie powiedzieć, że jestem w ciąży. Zawsze odpowiadam prawdą, że to tylko domysły i nieprawdziwe informacje. Nie jestem w ciąży i nie mam w planach drugiego dziecka, mam zbyt dużo pracy. Mam też Gabi, która jest dla mnie najważniejsza i jak na razie jestem szczęśliwa – zadeklarowała.

Magda Narożna wylądowała pod maską tlenową. Dlaczego?

W środę na Instastory Narożnej pojawił się niepokojący materiał, na którym widać ją z maską tlenową na twarzy.

Te przeklęte wirusy mnie wykończą – oświadczyła pod zdjęciem, które najpewniej wykonała w domowym zaciszu.

Redakcja Jastrząb Post życzy Magdzie szybkiego powrotu do zdrowia!


Magdalena Narożna - sylwester TVP 2022

Magdalena Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna

Magda Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×