Madzia Narożna o wakacjach z ukochanym w Bułgarii. Czy bała się COVID-19? Odważna odpowiedź

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna wakacje spędziła w Bułgarii. Gwiazda disco-polo o odpoczywaniu za granicą w czasie pandemii.

Życie Magdy Narożnej zaczęło zmierzać w dobrą stronę. Ona sama jest bardzo szczęśliwa, czego dowodem są kolejne zdjęcia, które publikuje w social mediach. Gwiazda wraz z parterem kilka ostatnich dni spędziła w słonecznej Bułgarii. Zakochani wybrali pięciogwiazdkowy hotel z ogromnym basenem i wszelkimi atrakcjami. Liderka zespołu Piękni i Młodzi wrzucała mnóstwo zdjęć, na których mogliśmy podziwiać ją w objęciach Krzyśka, ale także oglądać jej krągłości w pełnej krasie.

Magdalena Narożna o urlopie w Bułgarii

Narożna zdecydowała się na zagraniczny wyjazd pomimo panującej pandemii. W tym roku wiele sławnych osób promowało wakacje w Polsce, jednak pogoda była bardzo kapryśna. Urlop pełen słońca gwarantował jedynie pobyt za granicą, dlatego część znanych osób postanowiło skorzystać z ponownie otwartych granic, na czele z Madzią.

Gwiazda w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, czy obawiała się koronawirusa podczas wyjazdu.

To był rodzinny wyjazd. Bardzo spokojnie. Spokojny hotel. Czasami wieczorami wyszliśmy sobie, żeby pooglądać obrzeża miasta. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona, wypoczęta i uśmiechnięta.

Artystka nie do końca wierzy w pandemię?

Nie chce mi się komentować tego, co się dzieje. Bo myślę, że wielu Polaków wyrobiło sobie opinię na temat tego, co się dzieje, co poniektórzy próbują nam wmawiać. Ja jestem zdrowa. Mam pracę jaką mam, spotykam się z wieloma ludźmi. I nigdy nie było przypadku, abym usłyszała od znajomych, że coś złego się zdarzyło. Mam nadzieję, że to w końcu minie. Wróciliśmy wszyscy zdrowi, to najważniejsze.

A jakie jest Wasze zdanie w tym temacie?


Magda Narożna i Krzysztof Byniak na wakacjach

Magda Narożna i Krzysztof Byniak na wakacjach

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×