Magda Narożna w nowej fryzurze, a fani rozczarowani. Nie ukrywają tęsknoty za jej słynnym irokezem

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magdalena Narożna przeszła metamorfozę. W nowej fryzurze jest gotowa na wakacyjne koncerty. Jednak zmiana wyglądu, mimo że sama artystka jest zachwycona, mocno podzieliła fanów.

Madzia Narożna dała się poznać szerszej publiczności podczas castingu do programu Must Be The Music. Piękni i Młodzi szli przez każdy kolejny etap jak show burza. Ostatecznie udało im się dotrzeć do finału. Choć nie wygrali, zrobili ogromną karierę. Nagrali mnóstwo hitów, które biją rekordy wyświetleń na YouTube.

Przez wiele lat jednym z członków zespołu był Dawid Narożny, mąż Magdy. Para, jakiś czas temu rozstała się w atmosferze skandalu. Później długo toczyli publiczną batalię. Obecnie sprawa ucichła, ale każde z nich układa życie u boku nowego partnera.

Magda jest narzeczoną Krzysztofa Byniaka. Niedawno wyjawiła, że być może jeszcze w tym roku uda im się złożyć przysięgę małżeńską. Więcej przeczytacie tutaj.

Narożna przez lata zgromadziła wokół siebie wielu fanów, którzy chętnie podglądają jej życie na Instagramie. Obserwują też metamorfozy wokalistki. najnowsza wzbudziła tęsknotę za dawną fryzurą…

Jak wygląda Magda Narożna w nowej fryzurze?

Magda Narożna pokazała się w nowej fryzurze na swoim profilu na Instagramie. Nie ukrywa, że jest zadowolona z efektu pracy stylistów – na zdjęciach uśmiech szeroko się uśmiecha, prezentując efekty metamorfozy. W opisie przyznała również, że skorzystała z usług warszawskiego salonu.

Jak zwykle jestem mega szczęśliwa i bardzo zadowolona z pracy najlepszych dziewczyn w Warszawie. Polecam wszystkim z całego serca. Ja już jestem gotowa, by ruszyć w trasę koncertową. Życzę wszystkim wspaniałego wieczoru – napisała na Instagramie.

Fani nie są zgodni jeśli chodzi o ocenę nowej fryzury. Nie brakuje zachwytów, ale też pojawiły się wyrazy tęsknoty za charakterystycznym dla Narożnej z początków kariery irokezem.

 • Jestem chyba jedyną, która uważa, że te włosy to nieporozumienie. Serio, tak ładnie jest jej w naturalnie krótszych…
 • Piękny włos ale dla mnie w irokezie byłaś jedyna i niepowtarzalna.
 • Madzia, bardzo ładnie, jednak wolę cię w irokezie. Mega dodawał ci ognia.
 • Myślałam, że to peruka. Zdecydowanie w krótszych dużo ładniej.

Jak sądzicie? To jest dobra zmiana?


Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Magda Narożna - nowa fryzura

Komentarze

 • Gość pisze:

  Przecież to doczepy są, ale co kto lubi nie moja głowa. Nie każdemu pasują długie włosy, tu wyglada tak jakoś infantylnie

 • Gośćada pisze:

  Doczepy!!!!!

 • Zmiana pisze:

  Super wyglada. Super zmian

 • Gość pisze:

  Zdrowia lepiej wygląda jak supergirl lubimy czytac komentarze nie mamy juź po 5lat nie chcemy barbie przypominac nie przesyłamy buziaków nie lizemy patelni a to na 100% moja stara wszyscy z drogi kopciuszek z imprezy wraca ha ha za zwrot kebsa płaci ta pani i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×