To na pewno Magda Narożna? Odważna stylizacja pokazała, jakie ona ma kształty! Koronki nie zakryły wiele: „Seksi kocica”

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w bardzo odważnej stylizacji. Koronki nie zakryły wiele, a wokalistka Pięknych i Młodych pokazała świetną figurę.

Magda Narożna jest wokalistką formacji Piękni i Młodzi, którą założyła z byłym już mężem, Dawidem Narożnym. Niewątpliwie zalicza się do największych gwiazd nurtu disco polo. Jej małżeństwo nie przetrwało próby czasu i skończyło się w 2019 roku, ale zespół, już bez byłego męża piosenkarki, nadal cieszy się sporą popularnością.

Magda Narożna obecnie układa sobie życie u boku Krzysztofa Byniaka, a fani nieustannie wyczekują informacji o ślubie, ale też ciąży. Sama gwiazda nie ukrywa, że doniesienia na jej temat już nie robią na niej wrażenia.

Przyzwyczaiłam się, że jestem co najmniej 5 razy w roku w ciąży. Trzeba uważać na zdjęcia, jakie się umieszcza w social mediach. Trzeba uważać jakie bluzki się zakłada lub jak się pozuje do zdjęcia, fani różnie to odbierają. Nawet moja mama zrobiła mi kiedyś wyrzuty, dzwoniąc do mnie i mówiąc, jak mogłam jej nie powiedzieć, że jestem w ciąży. Zawsze odpowiadam prawdą, że to tylko domysły i nieprawdziwe informacje – cytuje jej słowa Super Express.

Magda przekazała też, że nie jest w ciąży i nawet nie ma tego w planach. Jest skupiona na pracy i wychowaniu córki z pierwszego małżeństwa.

Nie jestem w ciąży i nie mam w planach drugiego dziecka, mam zbyt dużo pracy. Mam też Gabi, która jest dla mnie najważniejsza i jak na razie jestem szczęśliwa – dodała Magda.

Nowy projekt zapowiedziała na Instagramie, a jej kreacja spowodowała, że post nie przeszedł niezauważony.

Magda Narożna w odważnej stylizacji

Magda Narożna jest bardzo pewna siebie, piękną kobietą. Na jej Instagramie nie brakuje odważnych zdjęć, także takich, gdzie wokalistka Pięknych i Młodych pokazuje się w całkiem naturalnej odsłonie. Tym razem jednak postawiła na bardzo odważną, zmysłową kreację, która nie przykryła wiele, a wyeksponowała jej świetną figurę i zapowiedziała nowości muzyczne.

Wielkimi krokami zbliżamy się do zaprezentowania Wam naszej nowości 🙂 będzie bardzo energicznie zobaczycie mnie w zupełnie innej odsłonie. jesteście ciekawi ? – napisała.

Magda Narożna bardzo spodobała się swoim fanom w takiej odważnej, kuszącej odsłonie:

  • Wow, i kto powiedział że nie jesteś piękna, tylko inne są piękne???…. Każdy ma swój gust. Tak trzymaj, i byj piękna w środku.
  • Seksi kocica.
  • Ktoś tu promienieje.
  • Super w tym ubiorze wyglądasz.
  • Woooooow ,Magda jaki strój. Sztos !
  • Umiesz rozpalić zmysły! – piszą.

Jak wam się podoba wokalistka w takim wydaniu?


Magda Narożna w koronkach

Magda Narożna w koronkach

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022scena z: Magdalena Narożna, Piękni i Młodzi, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Magda Narożna - sylwester TVP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×