Magda Narożna przeszła spektakularną metamorfozę. Po przesadzonym makijażu i blond irokezie już możecie zapomnieć na dobre

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna z Pięknych i Młodych przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda liderka zespołu Piękni i Młodzi.

Magda Narożna jest obecnie uważana za jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Popularność zapewnił jej singiel pt. Niewiara, który w serwisie YouTube został odtworzony ponad 67 milionów razy. Rok później piosenkarka wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi zaprezentowała się w programie Must be The music, w którym grupa dotarła aż do finału. To przyczyniło się do kolejnych sukcesów.

W 2019 roku głośno było o zespole za sprawą rozstania liderów, czyli Magdy i Dawida. Byli małżonkowie postanowili jednak oddzielić życie prywatne od pracy i starali się kontynuować współpracę. Ostatecznie się to nie powiodło i przez spory nie do rozwiązania nastąpiły zmiany w składzie Pięknych i Młodych. Miejsce Narożnego nie tylko w grupie, ale też u boku liderki, zajął gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

33-latka jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Ma komu pokazywać, jak wygląda jej życie, ponieważ na samym Instagramie obserwuje ją ponad 180 tysięcy osób. Jakiś czas temu opublikowała tam gorące fotki z wycieczki do Egiptu. Rozpaliła internautów do czerwoności. Nie ukrywali zachwytu nad jej sylwetką i kobiecymi wdziękami, które dumnie eksponowała w kusym bikini.

Gwiazda jakiś czas temu pochwaliła się także metamorfozą, jaką przeszła. Przez wiele lat kojarzona była z irokezem. Później zaczęła eksperymentować z wizerunkiem i zmieniała fryzury. Miała na głowie niemal wszystko — od króciutkich, po długie. Nigdy nie bała się także odważnych kolorów. Niedawno zdecydowała się na proste włosy, ułożone w stylu Jennifer Lopez. Zdjęcia po przemianie publikowaliśmy tutaj. To jednak nie wszystko. Bystrzy obserwatorzy zauważyli, że mocno zmienił się także wizerunek liderki Pięknych i Młodych. Metamorfoza robi wrażenie.

Magda Narożna przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Magda Narożna najwyraźniej długo szukała swojej drogi, jeśli chodzi o wizerunek. Na początku kariery prezentowała się w kusych, obcisłych sukienkach, ostrym makijażu i blond irokezie. Na co dzień preferowała dres i naturalny wygląd. Nie brakowało krytyków tego, jakie stroje wybiera, a jej styl często był określany jako przaśny. Zarzucano jej też, że nie potrafi do końca wykorzystać atutów urody.

Wygląda na to, że coś się zmieniło. Narożna od jakiegoś czasu pojawia się w długich blond doczepach. Stawia na dużo subtelniejszy makijaż i przemyślanie stylizacje. Jeszcze widać, że to ciągle nie jest koniec jej drogi jeśli chodzi o modę, ale widać wyraźnie, że Magda jest coraz bardziej świadoma tego, w czym wygląda korzystnie i trendy. Musimy przyznać, że metamorfoza już robi wrażenie. Co o tym sądzicie?


Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×