Magda Narożna zrzuciła z siebie ciuszki i pokazała nieidealną figurę. Fani zgodnie okrzyknęli ją seksbombą

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna wrzuciła do internetu sesję w bikini. Ależ ona jest piękna! Choć jej figura nie jest idealna, to fani są wręcz wniebowzięci. 

Magda Narożna to liderka zespołu Piękni i Młodzi. Karierę w disco-polo zaczynała u boku męża, Dawida. W końcu jednak ich drogi zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym się rozeszły. Dziś piękność spełnia się u boku Krzysztofa Byniaka. Para świetnie się dogaduje i nie ukrywa tego, że na poważnie myśli o tym, aby sformalizować związek.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – wyznała Magda.

Aktualnie zakochani przebywają na zagranicznych wakacjach. Przedwczoraj wywołali niemałe emocje, gdy dodali sugestywne zdjęcie, na którym Krzysztof trzymał partnerkę za brzuch. To od razu wywołało lawinę spekulacji.

Jest Pani w ciąży? Gratulacje – brzmiał jeden z wpisów.

Główni zainteresowani nie zareagowali na tego typu opinie internautów. Zresztą większa część followersów Magdaleny była dużo bardziej sceptyczna.

  • Jezu, ludzie…. Niektórzy to mają nas*** brzydko mówiąc. To już partner nie może złapać i dotknąć swojej kobiety za brzuch, bo od razu ploty, że na pewno jest w ciąży, bo przecież ręka na brzuchu.

  • Położyłeś rękę na brzuchu Madzi i już w internecie piszą, że w ciąży. Tzn fajnie by było, ale jak ten internet szybko łapie newsy.

  • Nawet jak by była dzidzia to nie powinno interesować to osób trzecich – to tylko niektóre ich wypowiedzi.

Magda Narożna pozuje w bikini. Jak wygląda?

Wczoraj disco-polowa artystka wrzuciła do sieci sesję zdjęciową, do której zapozowała w samym bikini.

Dzień dobry Wszystkim. Pozdrawiam i wysyłam Wam trochę słońca o poranku Na dobry początek dnia – napisała w opisie ujęć.

Fani docenili widok swojej ulubionej wokalistki. To ich wpisy:

  • What a fantastic body.

  • Super seksownie.

  • O wow… ale piękna Foka. Od razu zrobiło się cieplej. Pani Madziu… wygląda Pani zjawiskowo. Przyjemnego wypoczynku. Pozdrawiam.

  • Wow no po prostu Afrodyta.

  • Pozdrawiam pani Madziu i miłego wypoczynku życzę – to tylko niektóre ich komentarze.

A jak się wam podoba Magdalena Narożna?


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×