Wystarczyło jedno zdjęcie, by internet zapłonął. Magda Narożna pokazała się topless i podgrzała atmosferę. Co za kształty!

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna dodała w sieci zdjęcie, od którego może zrobić się naprawdę gorąco. Jej fani ruszyli z komplementami, gdy zobaczyli ją topless. Co za figura!

Magda Narożna regularnie występuje przed publicznością. Jest wokalistką formacji Piękni i Młodzi, którą założyła z byłym już mężem, Dawidem. Chociaż ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu i skończyło się w 2019 roku, grupa disco polo nadal cieszy się sporą popularnością. Każda piosenka, którą publikuje, w mig staje się przebojem. Zadebiutowali oni w programie Must Be The Music, a pasmo ich sukcesów trwa nadal. Piosenkarka zdobyła ogromną popularność, a w końcu ułożyło się także jej życie prywatne.

Magda od dawna już jest szczęśliwa u boku Krzysztofa Byniaka. Znają się od ponad dwóch dekad, ale dopiero po tym, jak Narożna rozstała się z mężem narodziło się między nimi prawdziwe uczucie. Ich związek dawno już wkroczył na poważne tony, a para powoli planuje kolejny etap, czyli ślub.

Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Magda Narożna pozuje topless. Zdjęcie

Magda jest znana z tego, że nie boi się metamorfoz. Gwiazda już wiele razy zmieniała fryzurę. Przez dłuższy czas jej znakiem rozpoznawczym był irokez. Później zaczęła eksperymentować z wyglądem i co jakiś czas zaskakiwała swoich fanów nowym lookiem. Nigdy też nie stroniła od fikuśnych stylizacji. Podczas występów na scenie zawsze dbała o to, aby jej kreacje mocno się wyróżniały. Zazwyczaj podkreślała w nich swoje długie i zgrabne nogi.

Teraz postanowiła pokazać się fanom tuż przed jednym z koncertów. Tym razem nie zaskoczyła strojem, a raczej jego brakiem. Gwiazda zrzuciła stanik i topless dumała nad tym, co włożyć na siebie na kolejny występ przed fanami.

Jaką macie pogodę za oknem ? Ja zastanawianiam się w co się ubrać na koncert . Życzę Wam wspaniałego wieczoru – napisała.

Odważny post oczywiście nie przeszedł bez echa a internauci zasypali ją komentarzami, w których zaroiło się od komplementów.

  • Najpiękniejsza.
  • Co za ciało!
  • Piękne zdjęcie.
  • A po co się ubierać. Lepiej iść nago.
  • Jest ogień.

Trzeba przyznać, że Magda potrafi podgrzać atmosferę nie tylko na scenie.


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×