To naprawdę Magda Narożna?! Czarne włosy, grzywka… Ciężko ją rozpoznać na zdjęciu z czasów liceum

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna wraca wspomnieniami do szkoły średniej. Gwiazda pokazała w sieci zdjęcie z czasów liceum. To naprawdę ona? Zmieniła się tak, że naprawdę ciężko ją rozpoznać. 

Magda Narożna ogromną popularność zyskała, gdy pojawiła się ze swoim zespołem w programie Must Be The Music. Kapela disco-polo Piękni i Młodzi już podczas pierwszego występu podbiała serca widzów. Magda tworzyła ją razem ze swoim mężem Dawidem Narożnym i przyjaciółmi. Niestety ich miłość nie przetrwała próby czasu, ale pomimo tego cały czas starali się pracować razem. Niestety podczas sylwestra w 2019 roku, na którym występowali, emocje sięgnęły zenitu i doszło do przepychanki.

1 stycznia 2020 Magda wydała oświadczenie, w którym poinformowała, że jej były mąż nie jest już członkiem kapeli. Zespół przetrwał ten rozłam i kryzys, a Narożna w dalszym ciągu doskonale sobie radzi w show-biznesie. Na brak koncertów i innych zawodowych propozycji zdecydowanie nie może narzekać.

Magda Narożna pokazała zdjęcie z czasów liceum

Magda jest bardzo aktywna w social mediach, gdzie chętnie pokazuje fanom, jak wygląda jej codzienność poza sceną. Wiadomo, że po rozwodzie jej serce znowu jest zajęte. Jest w szczęśliwym związku i planuje wspólną przyszłość z ukochanym – Krzysztofem:

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – komentowała ewentualny ślub dla Super Expressu.

Jak na razie o formalizacji związku nic nie wiadomo, ale to nie oznacza, że artystka nie dostarcza wrażeń swoim fanom. Ostatnio wróciła wspomnieniami do nastoletnich czasów. Skłoniła ją do tego wizyta w liceum:

Piękne wspomnienia. Szkoła Średnia to najlepszy czas dojrzewania 🙂 pierwsze poważne miłości , pasje , sukcesy i porażki 🙂 zawsze starałam się mimo wszystko iść z podniesoną głową przed siebie 🙂 tego życzę każdemu z Was, świetny dzień i Wspaniałe spotkania 😉 dziękuje Wszystkim.

Magda ku uciesze fanów pokazała im kilka archiwalnych fotografii z kroniki szkolnej. Znalazło się w niej zdjęcie wokalistki z czasów liceum. Ma na nim czarne włosy, które sięgały ramion i zaczesaną na bok grzywkę. Trzeba przyznać, że trudno ją rozpoznać w takiej fryzurze. Wiadomo też, że za działalność artystyczną otrzymywała stypendium od Prezydenta Miasta Łomży. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Magda Narożna w liceum

Magda Narożna w liceum

Magda Narożna w liceum

Magda Narożna w liceum

Magda Narożna w liceum

Magda Narożna w liceum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×