Seria gorących zdjęć z ukochanym w wykonaniu Magdy Narożnej. Przeszła totalną przemianę. Teraz można ją pomylić z Sandrą Kubicką

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna pochwaliła się w sieci bardzo gorącymi zdjęciami z partnerem. Na tym kadrze do złudzenia przypomina Sandrę Kubicką. Zobaczcie, co opublikowała. 

Magda Narożna jest wokalistka zespołu Piękni i Młodzi. W show-biznesie zaistniała dzięki programowi Must Be the Music. Wtedy jeszcze tworzył duet ze swoim mężem Dawidem. Para rozstała się, a po pewnym czasie jej były mąż pożegnał się także z zespołem. Wszystko miało miejsce po awanturze, w jaką wdali się byli małżonkowie po jednym z sylwestrowych koncertów. Od tamtej pory to Narożna jest jedyną liderką tej formacji.

Fani zdecydowanie pokochali jej muzykę i doskonale bawią się na koncertach. Artystka jak nikt inny potrafi poderwać wszystkich do tańca. Zespół cały czas jest zapraszany na największe imprezy w kraju, a ostatnio swoimi występami uświetnili oni Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem.

Wspaniale układa się obecnie także jej życie prywatne. Wokalistka jest szczęśliwie zakochana i powoli przygotowuje się do ślubu z Krzysztofem Byniakiem. Zakochani nie szczędzą w sieci zdjęć, na których pokazują, jak bardzo są szczęśliwi. Właśnie podzielili się kolejnymi gorącymi kadrami.

Magda Narożna pokazała odważne zdjęcia z partnerem

Magda ku uciesze swoich licznych fanów jest bardzo aktywna w social mediach. Chętnie informuje tam o nowych zawodowych wyzwaniach, ale publikuje także posty dotyczące jej życia prywatnego. Zdecydowanie nie szczędzi tych, na których możemy zobaczyć ją u boku Krzysztofa. Widać, że ich uczucie ma się doskonale, a fani z niecierpliwością czekają na to, aż pochwalą się konkretną datą ślubu.

Magda, póki co zaspokaja ciekawość swoich odbiorów, publikując kolejne zdjęcia, na których towarzyszy jej partner. Tym razem pokusiła się o bardzo gorące kadry. Pokazała namiętny pocałunek.

Bo to jest miłość @krzysiek_byniak :)) zbliżają się walentynki, czy macie już pomysł na prezent dla swojej drugiej połówki ? Bo ja tak, wspaniałego dnia 🙂

Magda wyjawiła, że ma już walentynkowy prezent dla ukochanego, a fani zasypali tych dwoje komplementami. Nie da się oderwać oczu od tego pięknego obrazka, ale też uniknąć porównań. Trzeba przyznać, że w tej fryzurze Magdę łatwo pomylić z Sandrą Kubicką, która przed wakacjami na Malediwach również zafundowała sobie identyczną fryzurę.


Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna i Krzysztof Byniak

Magda Narożna w warkoczykach

Magda Narożna w warkoczykach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×