Szukaj

Magda Narożna przeszła wielką metamorfozę. Fani nie poznali jej w nowej, odjechanej fryzurze

Magda Narożna w nowej fryzurze

Magda Narożna w nowej fryzurze

Magda Narożna zmieniła kolor włosów, czym pochwaliła się na Instagramie. Jak zareagowali internauci? Część z nich wcale jej nie poznała.

Magda Narożna wraz z byłym mężem Dawidem założyli zespół Piękni i Młodzi. Po rozstaniu koncertowali razem. Na początku tego roku zakończyli jednak współpracę. Aktualnie utrzymują kontakt tylko i wyłącznie ze względu na swoją córkę, o czym piosenkarka przekonywała w rozmowie z Jastrząb Post:

Utrzymujemy kontakty tylko związane z dzieckiem. Myślę, że na moim miejscu każda kobieta jedynie takie kontakty by utrzymywała. Miałam okazję poznać jego nową partnerkę, nie chciałabym jakichkolwiek emocji wyrażać, bo nie jest to dla mnie przyjemny temat.

Magda Narożna zmieniła kolor i długość włosów. Jak wygląda?

Magda ze swoją córką, Gabrysią, spędza każdą wolną chwilę. Panie razem tańczą, czym córka Narożnej niedawno pochwaliła się na TikToku. Opublikowała wideo, na którym z mamą wygłupiają się przed kamerą. Nagranie w mig zebrało setki polubień i mnóstwo przychylnych komentarzy od internautów.

@tosia8675

♬ Mini one direction WAP – one direction

Narożna dba nie tylko o media społecznościowe swojej córki. Regularnie publikuje nowe posty na swoim Instagramie, gdzie pokazuje wybrane fragmenty życia prywatnego. Tak jak we wtorek, gdy pochwaliła się odważną metamorfozą. Gwiazda przedłużyła włosy, zmieniła ich kolor, stawiając na odważny odcień. Po opisie widać, że jest bardzo zadowolona:

Życzę Wam dnia wypełnionego kolorami :))) jeszcze raz dziękuje za fryzurę.

Chociaż nowa fryzura przypadła do gustu artystce, podzieliła jej fanów. Gdy jednym bardzo się podobała, inni uważają, że wygląda w niej średnio. Byli też tacy, którzy w pierwszej chwili jej nie poznali:

  • Często zastanawiam się dlaczego kobiety na własne życzenie paskudzą swój wygląd..
  • Zmiany jak najbardziej na plusik +
  • Nie przypomniasz siebie. Świetnie wyglądasz.
  • Nie jest Ci do twarzy w tej fryzurze, niestety. Ale pewnie niedlugo zmienisz na bardziej korzystna.
  • Pięknie wyglądasz w tych włosach, super.

A Wam jak się podoba Madzia w takim wydaniu?


Magda Narożna zmieniła fryzurę

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Madzia Narożna

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×