Magda Narożna jest w ciąży? Wystarczyło jedno zdjęcie, by pojawiła się lawina pytań. Pod rodzinnym kadrem płyną gratulacje

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna wybrała się z partnerem na urlop. Dodała w sieci zdjęcie, od którego aż zawrzało. Wystarczył jeden kadr by posypały się pytania o kolejną ciążę. 

Magda Narożna popularność zyskała wiele lat temu, gdy zdecydowała się wziąć udział w programie Must be The Music. Razem ze swoim zespołem Piękni i Młodzi podbiła serca jurorów, ale przede wszystkim fanów. Formację założyła wspólnie z byłym już teraz mężem Dawidem. Para w duecie wychowywała córkę i występowała na scenie. Po tym jak osiągnęli medialny sukces ich uczucie straciło na sile, aż w końcu doszło do rozwodu.

Na samym początku próbowali jeszcze tworzyć zespół w zgodzie – ten pomysł się nie udał. Za kulisami jednego z koncertów doszło do bójki, a Dawid definitywnie opuścił formację. Magda nie tylko znalazła za niego zastępstwo na scenę, ale też ponownie ułożyła sobie życie. Gwiazda od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku z Krzysztofem Byniakiem.

Maga Narożna jest w drugiej ciąży? Zdjęcie

Magda i Krzysztof są bardzo szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Gdy dziennikarze Super Expressu zapytali wokalistkę o ślub, ta bez wahania powiedziała, że być może sformalizują związek jeszcze w tym roku.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – odpowiedziała.

Tymczasem jednak, zamiast przygotowywać się do ceremonii, zakochani wybrali się na rodzinny urlop w ciepłe strony. Gwiazda disco-polo pokazała kilka kadrów z beztroskiej zabawy na plaży, a jeden kadr wzbudził szczególne zainteresowanie fanów. Chodzi o zdjęcie, na którym narzeczony trzyma rękę na jej brzuchu.

Nasz czas :)) wakacje 🙂

Pod wpisem natychmiast pojawił się ogrom komentarzy, a także mnóstwo pytań o to, czy piosenkarka jest w ciąży.

  • Jest Pani w ciąży? Gratulacje – brzmiał jeden z wpisów.
  • Gratulacje.

Pojawiło się też kilka wpisów w zupełnie innym tonie.

  • To już partner nie może złapać za brzuch bo od razu ciąża.
  • Położyłeś rękę na brzuchu Madzi i już piszą, że w ciąży.

Jak na razie sami zainteresowani nie odnieśli się do tych informacji.


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×