Magda Narożna dodała mocno sugestywne zdjęcia i ucieszyła internautów. „Gratuluję ciąży”

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży? Sugestywne zdjęcie od razu wywołało lawinę komentarzy. Popularna gwiazda disco-polo w końcu wyjaśniła tę kwestię.

Magda Narożna to wokalistka disco-polo. Zdobyła sławę jako liderka zespołu Piękni i Młodzi. Początkowo tworzyła tę grupę wraz ze swoim mężem, Dawidem Narożnym. Para pojawiła się razem w Must Be The Music, gdzie zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niestety ich związek w końcu się rozpadł, a małżonkowie wzięli rozwód. Przez pewien czas Magda i Dawid nadal grali razem koncerty. Ten etap ich kariery skończył się po jednym z sylwestrów Telewizji Polskiej, gdy za kulisami doszło między nimi do awantury.

Ogólnie sylwestra wspominam bardzo dobrze. Nic się takiego nie wydarzyło na sylwestrze, uważam, że występ był bardzo dobry. Ja świetnie się bawiłam na scenie, zresztą zawsze to robię. Wykładam serce dla publiczności. Jeżeli chodzi o „potyczki niedojrzałego osobnika”, to zostawiłam to z tyłu. Taka sytuacja już się nigdy nie powtórzy. Jestem spokojna i wracam z uśmiechem na twarzy – wokalistka jakiś czas po tej sytuacji powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

Liderka Pięknych i Młodych od tego czasu ogranicza kontakty z Dawidem tylko do kwestii związanych z opieką ich córki, Gabrieli. Gwiazda ma już zresztą nowego partnera. Jest nim Krzysztof. Jeszcze w styczniu bieżącego roku mówiła, że myśli nad tym, czy może warto byłoby sformalizować ich związek, jednak na przeszkodzie stoi tylko spór z ex-partnerem.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku – odpowiedziała. – Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża.

Magda Narożna jest w ciąży?

Wczoraj, w sobotę, artystka dodała na Instagramie zdjęcia, które wywołały lawinę spekulacji, jednak nie na temat ślubu, a na temat ciąży Magdy. Piękność zapozowała do nich wewnątrz samochodu. Na pierwszym zdjęciu było widać ją, masę walizek i torbę z wiele mówiącym napisem „Jestem w ciąży”. Na drugim – zapozowała ze swoim ukochanym narzeczonym.

Życie na walizkach. Sezon wystartował na całego. Przed nami tysiące kilometrów tras… By dotrzeć do Wszystkich wspaniałych fanów. Scena to mój żywioł. I przejadę każda drogę by na nią wejść – napisała w opisie albumu.

W komentarzach zaroiło się od uwag na temat ciąży:

  • Fajna torba w tle.

  • Jestes w ciąży?

  • Też od razu zauważyłam ten napis. Gratki!

  • Czy ktoś widzi ten napis? Na torbie za Madzia.

  • Gratuluje ciąży.

Niestety Magda wyjaśniła pod jednym z komentarzy:

To nie moja torba.

Wychodzi na to, że na ciążę Magdy Narożnej musimy jeszcze zaczekać.


Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Magda Narożna jest w ciąży?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×