Magda Narożna przesadziła z wycięciem w majtkach? Nie obyło się bez wstydliwej wpadki. Fani od razu to zauważyli: „Wszystko wychodzi”

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna zamieściła zdjęcie na Instagramie. Zapozowała do niego w odważnym stroju. Fani natychmiast zwrócili uwagę na jej majtki. Niezbyt wyzywające...?

Magda Narożna wraz ze swoim mężem, Dawidem Narożnym, wystąpiła w talent show Must Be The Music, który przyniósł im wielką sławę. Jako zespół Piękni i Młodzi zagrali dziesiątki lub setki koncertów. Niestety podczas jednego z nich doszło do awantury. Gwiazdy ostatecznie zerwały ze sobą współpracę. Wcześniej zakończył się również ich wieloletni związek. Od tej pory wokalistka kontynuuje karierę bez pomocy ze strony byłego partnera.

Aktualnie cieszy się szczęściem u boku nowego partnera, Krzysztofa, z którym wychowuje swoją córkę z poprzedniego związku, Gabrielę. Para poważnie myśli nad tym, by sformalizować związek, jednak chce z tym zaczekać do czasu aż uda się załagodzić spór z Dawidem.

Może… Jesteśmy zaręczeni od dwóch lat. Każda kobieta chce być nie tylko narzeczoną, więc może weźmiemy ślub w 2022 roku. Chcę ślubu, kiedy będę miała święty spokój (przypuszczalnie chodzi o spokój od konfliktu z byłym mężem – przyp. red.), kiedy będę spokojna i nie będę musiała patrzeć wstecz. Chcę, żeby to było moje wydarzenie, mojego serca i mojego przyszłego męża – wyznała jakiś czas temu.

Idolka fanów disco-polo jest aktywna w sieci. Na Instagramie zgromadziła wokół siebie blisko 200 tysięcy followersów. Niemal codziennie dzieli się z nimi nowymi relacjami.

Magda Narożna dodała odważne zdjęcie

W środę na profilu Magdy na Instagramie znalazło się zdjęcie, do którego zapozowała w odważnej kreacji: wysokich kozakach, jednoczęściowym kostiumie i marynarce. Strój odsłaniał nogi i dekolt. Jednakże to inny element przykuł uwagę internautów.

Jeden z nich zauważył:

Trochę przesadziła z wycięciem majtek. Wszystko wychodzi.

Pozostali byli dla niej bardziej łagodni:

  • Piękne ciało i pięknie ogolone bikini.

  • Ale nogi, piękna.

  • Mega zdjęcie.

  • O niebo lepiej w długich włosach!

  • Jesteś uroczą kobietą Madziu.

  • Pięknie wyglądasz – pisali w komentarzach.

A jak wam podoba się nowe zdjęcie Magdy? Faktycznie przesadziła?


Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Magda Narożna przeszła metamorfozę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×