Magda Narożna bez makijażu. Jak wygląda królowa disco-polo? To zupełnie inna kobieta niż na scenie

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna pokazała twarz bez makijażu. Liderka zespołu Piękni i Młodzi w naturalnej odsłonie rzeczywiście wygląda pięknie i młodo, i zupełnie inaczej niż na scenie.

Magda Narożna jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki disco polo. Popularność zapewnił jej singiel pt. Niewiara, który w serwisie YouTube został odtworzony ponad 65 milionów razy. Rok później piosenkarka wraz ze swoim zespołem Piękni i Młodzi zaprezentowała talent w programie Must be the music, w którym grupa dotarła do finału. To przyczyniło się do kolejnych sukcesów. Od tamtej pory wokalistka non-stop koncertuje.

W 2019 roku głośno było o zespole za sprawą rozstania liderów. Byli małżonkowie postanowili jednak odgraniczyć życie prywatne od pracy i starali się kontynuować współpracę. Ostatecznie dzięki licznym kłótniom nastąpiły zmiany w składzie Pięknych i Młodych. Miejsce Narożnego zajął gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Magda Narożna bez makijażu i retuszu. Jak wygląda?

33-latka jest wyjątkowo aktywna w mediach społecznościowych. Ma dla kogo pokazywać, jak wygląda jej życie, ponieważ na samym Instagramie obserwuje ją prawie 200 tysięcy osób. Niedawno opublikowała tam gorące fotki z wycieczki do Egiptu. Tym rozpaliła internautów do czerwoności. Nie ukrywali oni zachwytu nad jej sylwetką i kobiecymi wdziękami, które dumnie eksponowała w kusym stroju kąpielowym.

Gwiazda jakiś czas temu pochwaliła się także metamorfozą, jaką przeszła. Przez wiele lat kojarzona była z irokezem. Później zaczęła eksperymentować z wizerunkiem i zmieniała fryzury. Miała na głowie niemal wszystko — od króciutkich, po długie. Nigdy nie bała się także odważnych kolorów. Niedawno zdecydowała się na proste włosy, ułożone w stylu Jennifer Lopez. Zdjęcia po przemianie publikowaliśmy tutaj.

Z kolei tym razem Narożna postanowiła pokazać się swoim fanom bez grama makijażu oraz retuszu. Wrzuciła fotkę z łóżka, prezentując się w naturalnej odsłonie. Szczególną uwagę zwraca jej cera, na której próżno szukać jakichkolwiek niedoskonałości. Musimy przyznać, że wygląda naprawdę pięknie i młodo. Zdjęcie dostępne jest w naszej galerii.

Jak wam się podoba?


Magda Narożna bez makijażu

Magda Narożna bez makijażu

Magda Narożna

Magda Narożna

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi - Instagram

Komentarze

 • Gość pisze:

  Nie komentuję talentu bo nie słucham jej piosenek ale wygląda bardzo poważnie. I koniecznie poprosić o pomoc stylistę – fryzura fatalna, makijaż fatalny i ciuchy jak dla ciotki klotki na wiejskim weselu. Koszmar

 • Gość pisze:

  A co Wy tak na nią wszyscy. Wokalu i klasy to nie ma Wiśniewski. Nie cierpię disco polo ale Magdę lubię. Ciekawy głos, charyzma,energia. A że się kiedyś spiła z okazji sylwestra to zaraz olaboga. A Wy to tacy świeci….. iiiiii

 • Gość pisze:

  Burak klasyczny królowa czego obory i świń prostolinijna wiesniara bez zasad i honoru wstyd dla dziecka przynosi.i muzyce taki kicz wciska gorszym wieśniakom niż ona sama jest.

 • Gość pisze:

  Przestańcie z to królowo to zwykły prymityw dewiant społeczny nieuk bez szkoły beczocy jakieś go. I kicz

  • Gość lama pisze:

   A Ty przestań takiej polszczyzny używać , bo wstyd na całą Polskę.

 • Gość pisze:

  😡😡😡😡😡😡😡ale mi królowa okropne babsko bez żadnego talentu

 • Gość pisze:

  Beznadziejna wiesniareczka sztuczna głupia tępa dzida az przykro patrzeć niecierpie jej.

 • Gość pisze:

  Zwykła wieśniaka zero gustu wokalu czegokolwiek wieśniaka kłamliwa oszustka nic niewarta wiem znam jo prywatnie.

 • Gość pisze:

  Taki live zdrowia nie ma lekko a gdzie makijaź 30minęła ha ha nie ma co dzieci straszyć gramy dla pani świątek ale óna ma co jeść i pić ale pani linette frecz chwali rosołek lubi chodzić głodna dla siebie tez sie gra jak le rangers vs rb bo barcy nie stać nawet na kopacza z bayeru a pan hurkacz gra dalej i to tyle

  • Gość pisze:

   Nic z tego tekstu komentarza nie jest zrozumiałe. Pisała go jakaś nawalona albo naćpana osoba chyba. Się może wybierz do jakiegoś dochtora.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×