Szukaj

Piękna Magda Mołek jednym starym zdjęciem wprawiła wszystkich fanów w osłupienie! Gwiazda szykuje się do spektakularnej metamorfozy!

Magda Mołek dieta

Magda Mołek dieta

Magda Mołek zdjęciem sprzed lat zapowiada swoją wielką metamorfozę

Magda Mołek pokazała na swoim profilu stare zdjęcie, na którym ma bardzo krótkie włosy. Dziennikarka zapowiedziała, że ma zamiar powrócić do takiej fryzury. Oj będziecie w szoku.

Magda Mołek od lat cieszy oczy i uszy wiernych fanów Dzień dobry TVN. Dziennikarka obecnie w parze z Marcinem Mellerem współprowadzi weekendowe wydania śniadaniówki. Programy z jej udziałem cieszą się ogromna oglądalnością, bowiem Magda zawsze jest znakomicie przygotowana, uśmiechnięta, porusza ciekawe tematy, jak również zachwyca taktem, błyskotliwością oraz stylowym wyglądem.

Gwiazda TVN miała niedawno przerwę w pracy, bowiem urodziła swoje drugie dziecko, jednak po porodzie szybko doszła do formy i w znakomitej kondycji powróciła na antenę. Mołek jest uznawana przez wielu internautów za ikonę elegancji oraz dobrego stylu. Jej kreacje zaskakują oryginalnością, jednak nigdy nie były wyzywającym tworem wyobraźni szalonego projektanta. Magda Mołek nie eksperymentuje ze swoim wyglądem, nie epatuje także zgrabnymi nogami oraz wielkim dekoltem.

Dziennikarka również nigdy nie szokowała fryzurami. Od lat ma podobne uczesanie, jej włosy przeważnie średniej długości, najlepiej prezentują się w słynnym już artystycznym nieładzie. Okazuje się, że prezenterka planuje wielką rewolucję wizerunkową. Na jej profilu pojawiła się bowiem zaskakująca fotka sprzed 20 lat, na której Magda w krótkich włosach wygląda jak skromna gimnazjalistka. 

Ja w wersji z roku 2001 ☀️ jeszcze kiedyś wrócę do takich włosów ???? A jutro o 8.00 jak zawsze widzimy się w Dzień dobry TVN – napisała pod zdjęciem

Perspektywa szokującej metamorfozy Magdy Mołek natychmiast poruszyła jej fanów, którzy swoje zdanie w temacie wyrazili w licznych komentarzach.

Znałem Panią już wtedy jako pierwszy

Ładnemu to we wszystkim ładnie

Jedna z najpiękniejszych kobiet jakie w życiu widziałam.

Jest Pani uosobieniem wszystkiego co subtelne i naturalne. Ciepło, ciepło i jeszcze raz ciepło

Bez wazeliny ale jest Pani tak piękna kobieta ze w każdym wydaniu wygląda Pani ślicznie

Więcej kobiecości na tym zdjęciu niż na niejednym zdjęciu „barbi”

Z klasą jak zawsze

Jak ja już Panią wtedy uwielbiałam od pierwszej chwili

Jak wam się podoba młoda Magda Mołek?

 

Najlepsza wróżka w Polsce ostrzegła ciężarną Magdę Mołek! Dopiero po latach dowiedziała się dlaczego!

Gwiazdy na imprezie popularnej sieciówki: Małgorzata Bela, Kasia Warnke, Magda Mołek, Joanna Horodyńska, Malwina Wędzikowska

Zjawiskowa Magda Mołek rozkwita na wiosnę! Tak pięknie nie wyglądała od czasu swojego drugiego porodu!


Magda Mołek – stare zdjęcie

Magda Mołek – stare zdjęcie

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek nie wstydzi się swoich zmarszczek

Magda Mołek nie wstydzi się swoich zmarszczek

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×