Magda Mołek zalała się łzami po tym, co wyznała jej Kayah. Zdradziła, jak przez lata krzywdził ją własny ojciec

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek gościła w swoim programie Kayah. To, co wokalistka wyznała na antenie, tak bardzo poruszyło dziennikarkę, że ta zalała się łzami. Artystka nie miała łatwego dzieciństwa. 

Magda Mołek już jakiś czas temu zrezygnowała z telewizyjnej kariery. Gwiazda postanowiła opuścić program Dzień Dobry TVN, w którym spędziła ostatnie kilkanaście lat. Dla jej fanów był to prawdziwy szok, jednak nie miała ona zamiaru całkowicie rozstawać się ze swoim zawodem. Potrzebowała jedynie przerwy, by zregenerować siły po bardzo intensywnym czasie. Teraz z wielkim powodzeniem prowadzi swój autorski kanał na YouTube, gdzie przeprowadza wywiady z gwiazdami znanymi z pierwszych stron gazet. W moim stylu cieszy się wielką popularnością wśród internautów.

Dziennikarka zaprasza do rozmowy bardzo ciekawe osobowości, które chętnie odsłaniają przed nią największe nawet tajemnice. Przed kamerą nie brakuje zabawnych sytuacji, tak jak wtedy, gdy rozmawiała z Margaret, która opowiedziała jej, jak chciała upić swoją matkę. Pojawiają się też łzy wzruszenia. W ostatnim odcinku jej gościem była Kayah, której historia do głębi ją poruszyła.

Magda Mołek płakała po tym, co powiedziała jej Kayah

Magda zaprosiła fanów na wywiad z jedną z najzdolniejszych polskich wokalistek. Artystka ma bardzo charakterystyczny głos, a każda z jej kolejnych piosenek staje się wielkim hitem. Od kilku dekad bryluje w show-biznesie. Podczas rozmowy Mołek postanowiła zapytać Kayah, czy lubi krytykować inne osoby. Jej odpowiedź była jednoznaczna.

Ja w ogóle mam włączonego autocenzora. Staram się w ogóle nie dostarczać ludziom tego rodzaju przeżyć, ponieważ sama jestem reprezentantką nadwrażliwości, wiem, co to znaczy. Do tej pory, choć minęło wiele lat, nie pozbyłam się z pamięci i serca słów, które niegdyś mnie żywo dotknęły. Obrastały, obrastały jak ta kula śniegowa, powodując ogromne wyrwy we mnie i blokady. Nie chciałabym powodem podobnych przeżyć u kogoś – odpowiedziała Kayah.

W dalszej części rozmowy zdradziła również, że gdy była dzieckiem, jej własny ojciec bardzo mocno podcinał jej skrzydła i kierował w jej kierunku mnóstwo przykrych słów, których zdecydowanie nie powinna usłyszeć z ust najbliższej osoby.

Generalnie wszystkie słowa sprowadzały się do jednego, ich pierwotnym autorem był mój ojciec. Dlatego stało się to bardzo bolesną trampoliną. „Nie jesteś wystarczająco dobra”. To bardzo bolesne zdanie i uczucie, które się wiąże z usłyszeniem tego zdania. Potem robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację. Musisz cały czas udowadniać, również sobie. A sobie nie wiem, czy jesteś w stanie, bo kompleks z tyłu głowy zostanie – że jesteś niewystarczająco dobra. A jesteś wystarczająco dobra! – wyznała gwiazda.

Te słowa Kayah tak bardzo dotknęły Magdę, że nie potrafiła ona powstrzymać swojego wzruszenia, a z jej oczu polały się łzy, które musiała otrzeć chusteczką. Już kilka lat wcześniej w wywiadzie, jakiego piosenkarka udzieliła magazynowi Wysokie Obcasy, wyznała, jakie bolesne twierdzenia słyszała z ust swojego taty.

Nie miałam według niego ani talentu, ani urody. Twierdził, że jestem za brzydka, by być jego córką. Był czas, kiedy negował mnie całkowicie. (…) To było bardzo bolesne. Dziś mamy z ojcem normalną relację. Choć nie wiem, czy normalną, bo ojciec nigdy nie widział mnie na scenie. I nawet kiedy przyjechał do Polski, a ja grałam w Trójce kameralny koncert i chciałam go wyciągnąć, to wolał sobie siedzieć u mamy i pić piwo w kuchni, niż przyjść – powiedziała w wywiadzie.

Niestety to, co przez tyle lat ją raniło, jak sama przyznała, wywarło ogromny wpływ na jej relacje z mężczyznami. Gwiazda nie miała szczęścia w miłości, a większość jej związków szybko kończyła się rozstaniem.

Poniżej możecie wysłuchać całej rozmowy Magdy Mołek z Kayah.

 


Sylwester 2019 - Kayah

Sylwester 2019 - Kayah

scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kayah, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Kayah - Sylwester 2012

Kayah - Sylwester 2012

Komentarze

 • Gość pisze:

  A ja do dzisiaj zazdroszczę ci moja droga: cudownego głosu, urody i pięknych nóg.😍

 • Kasia pisze:

  Każdy ojciec i facet zawsze mają coś do powiedzenia a to taka i owaka bo to im w życiu się nie powiodło ale z rozumem

 • Gość pisze:

  Jesteś mądra, piękna, zdolna. Ojciec wredny satyr

 • Gość pisze:

  Piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny

 • Gość pisze:

  Niestety jest wielu takich ojców, a nawet jeszcze gorszych, którzy nie tylko podcinają skrzydła swoim córkom, dzieciom ale stosują wobec nich również przemoc psychiczną i fizyczną. Nie wychodzi to na światło dzienne, bo są to zwykłe, nie znane publicznie osoby.

 • Monika pisze:

  Szkoda że nie ma pretensji do własnej matki/ z którą zresztą mieszka bo nie potrafi odciąć pępowiny.To jej mama pozwiliła ojcu na taką poniwrierkę dzieckiem; ojciec oczywiście też słabych lotów.

 • Gość pisze:

  Piękna ,mądra mega utalentowana i nie daj sobie nigdy wmówić inaczej ❤️❤️❤️

 • Gość pisze:

  Jesteś cudowna piękna i utalentowana niewart być twoim ojcem twój talent jest niepowtarzalny kocham twoja wielbicielka

 • Gość 5 pisze:

  Zgadzam się z opinią jej ojca o urodzie córki ale….. Jak widać nie miało to większego znaczenia w jej karierze….. najważniejsize to chcieć, a jak się czegoś bardzo chce to to znaczy, że można…. nawet bez urody i nie tylko..

  • Magda pisze:

   Nikogo nie obchodzi ani jego ani Twoja opinia o urodzie kogokolwiek. Wolalabym zeby brakowało mi urody niz tak jak Tobie dobrych manier.

 • Qwerty pisze:

  Menda nie ojciec takich należałoby kastrować …

 • Gośćjaja pisze:

  Mam opowiedziec historie i zaplacic?!! 🤣

 • Gość pisze:

  Jesteś piękną kobietą !!!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×