Magda Mołek wraca do DDTVN. Takiego entuzjazmu na Instagramie dawno nie widzieliśmy

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek niedawno zapowiedziała na swoim Instagramie niespodziankę. Dzisiaj zdradziła, co to będzie. Gwiazda wraca do DDTVN! Gdzie i kiedy będzie można ją zobaczyć?

Kiedy Magda Mołek odeszła z DDTVN wszyscy byli w szoku. Jak to? Przecież wydawało się, że piękna blondynka będzie już zawsze witać nas o świcie i uprzyjemniać poranki. Stało się jednak inaczej. Dziennikarka zdecydowała, że potrzebuje zmian i pożegnała się z widzami. Wiadomo było jednak, że nie powiedziała ostatniego słowa.

Realizuje inne projekty i cały czas jest aktywna w social mediach. To tam obwieściła fanom, że wraca do DDTVN.

Magda Mołek wraca do DDTVN

Magda Mołek jest bardzo cenioną dziennikarką. Fani bardzo lubią ją za niesamowitą szczerość, bezpretensjonalny sposób bycia, profesjonalizm, a panie przede wszystkim za wyczucie stylu. Długo nie mogli przyzwyczaić się, że nie ma jej w porannym programie TVN.

Dzisiaj zrobiła swoim fanom ogromna przyjemność, obwieszczając, że wraca do śniadaniówki. To będzie nie byle jaki poranek, bo w dniu powrotu, Mołek będzie świętowała swoje 44. urodziny. Zapowiedziała niespodziankę. Kiedy zobaczymy ją w DDTVN? Już jutro o 9:00 zrobi dla nas przegląd prasy.

Jutro powiem Wam dzień dobry z TVN. Tuż po 9:00 zrobię przegląd prasy w @dziendobrytvn! Czuję, jakby nie było mnie tam już ze 100 lat . À propos lat: spędźcie moje 44. urodziny ze mną! To już jutro Przygotowałam coś extra! O szczegółach opowiem rano w studiu  #staytuned #surprise #birthdaygirl

Post Magdy Mołek wywołał taki entuzjazm na Instagramie, jakiego dawno nie widzieliśmy.

  • Wow, ale super!
  • Kurde, a ja telewizji nie mam. To jak mam patrzeć?
  • Nareszcie!!!
  • Super, ale niespodzianka!

Tego, czy to jednorazowy występ, czy dłuższa współpraca, Mołek niestety nie zdradziła.

 


Magda Mołek wraca do DDTVN

Magda Mołek wraca do DDTVN

Magda Mołek w sukience Reserved

Magda Mołek w sukience Reserved

Magda Mołek w fioletowej kurtce z sieciówki

Magda Mołek w fioletowej kurtce z sieciówki

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×