Szukaj

Edyta Pazura zrobiła Magdzie Mołek taką sesję, że internautom odebrało mowę. Co za talent

Magda Mołek - Edyta Pazura wykonała jej sesję zdjęciową

Magda Mołek - Edyta Pazura wykonała jej sesję zdjęciową

Magda Mołek pochwaliła się na Instagramie kilkoma jesiennymi zdjęciami. Nie jest to żadna sesja ze sztabem oświetleniowców, stylistów i makijażystów, tylko kilka ulotnych chwil zatrzymanych w kadrze. Magda wygląda na zdjęciach zjawiskowo. Ich autorką jest żona Cezarego Pazury – Edyta Pazura.

Ta niezwykła sesja Magdy Mołek powstała przez przypadek. W jednym z ostatnich programów dziennikarki W roli głównej  gościem była Edyta Pazura. Żona Cezarego właśnie tam zdradziła, że jej pasją jest robienie zdjęć. Magda postanowiła sprawdzić jak ta pasja koleżanki wygląda w realu. O szczegółach napisała na Instagramie:

Po tym, jak powiedziała w moim programie #wroligłównej, że zamiast na buty/torebki woli wydać pieniądze na obiektyw lub aparat fotograficzny, bo uwielbia robić zdjęcia (portrety!), postanowiłam to sprawdzić. Mówiła prawdę, widziałam ten sprzęt. Obserwowałam też w jakim skupieniu pracuje – napisała Magda Mołek pod postem z sesją.

Magda Mołek w sesji Edyty Pazury. Piękne zdjęcia

Obie panie świetne się dogadują i są dla siebie pełne uznania. Wypowiadają się o sobie z szacunkiem i podziwem. Edyta Pazura, prezentując zdjęcia Magdy Mołek u siebie na profilu, napisała:

Z Magdą jest tak, że nawet jakby się jej robiło zdjęcia telefonem sprzed 15 lat to i tak wyglądałaby świetnie. Na ostatnim naszym spotkaniu padło hasło: „ chodź zrobię Ci parę fotek”
Wyszło pięknie, bo Magda jest pięknym człowiekiem- na zewnątrz i w wewnątrz. To taki ostatni bastion prawdziwego dziennikarstwa i człowieka, który widzi to, czego nie umieją dostrzec inni. Tak po prostu…

Magda Mołek wdzięczna za te słowa odpisała koleżance w komentarzu:

Dziękuję Tobie, Edyto, za oko. Dostrzegasz ulotne. A Wam, wszystkim komentującym, za ciepłe słowa i życzliwość.

Na Instagramach obu pań zachwytów nie było końca:

Foty świetne ma się to oko Pani Edytko!

Przepiękna z dystansem. Cudowna kobieta

Ma klasę, to jedno. Drugie, nie boi się pokazać naturalna, bez makijażu. Nie pokazuje fotek z sypialni, łazienki , w majtkach lub innych takich . Ostatni Jej wpis, „ uwolnijmy energię brzucha”- genialny

Niewykluczone, że wkrótce powstaną następne równie wyjątkowe sesje gwiazd.


Edyta Pazura zrobiła sesję Magdzie Mołek

Edyta Pazura zrobiła sesję Magdzie Mołek

Magda Molek gwiazdą sesji Edyty Pazury

Magda Molek gwiazdą sesji Edyty Pazury

Magda Mołek

Magda Mołek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×