Szukaj

12 lat minęło… Magda Mołek uczciła szczególną rocznicę. Pokazała zdjęcie, ale fani czegoś tu nie rozumieją

Okazuje się, że Magda Mołek to nie tylko dziennikarka najwyższej próby, ale także mistrzyni w wymyślaniu zagadek! Przed swoimi fanami postawiła teraz nie lada zadanie do rozwiązania. Chodzi o ważne 12-lecie w jej życiu.
Magda Mołek świętuje tłusty czwartek

Magda Mołek świętuje tłusty czwartek

Marcin Meller, po tym jak razem z Magdą Mołek odeszli z Dzień Dobry TVN zdradził, że prezenterka postanowiła zrobić sobie przerwę, bo była wykończona. Ale gdy już nieco odpoczęła, nabrała wiatru w żagle.

Dziś wręcz kwitnie i jest coraz bardziej aktywna w swoich social mediach. Najpierw zapowiedziała, że ma zamiar prowadzić autorski cykl ,,okiem Molka książkowego”, polecając ciekawe pozycje.

Co jakiś czas pokażę Wam, co czytam/przeczytałam i dlaczego. Będzie to, z jednej strony, odpowiedź na Wasze powtarzające się prośby o moje książkowe rekomendacje, z drugiej spełnienie mojego dziecięcego marzenia, by wszyscy dowiedzieli się, jaką radość daje czytanie książek – napisała.

Gwiazda zżyła się z fanami do tego stopnia, że zaproponowała im nawet współudział w programie W roli głównej, który prowadzi na antenie TVN Style.

Ten moment, kiedy już wiesz, że wracasz do studia, by nagrywać nowy sezon W roli głównej. I tym razem chciałabym zaproponować Wam współudział. Zapraszam Was do zadawania swoich pytań moim gościom. Pierwsza szansa będzie jutro. O 20.00 spotkajmy się tu na live’ie (moim pierwszym na Instagramie) – odpowiem na Wasze pytania i zapiszę te, które Wy chcecie zadać moim gościom: @chodakowskaewa i @alandersz – obiecała.

Magda Mołek świętuje 12 rocznicę. Czego?

Teraz zaś wymyśliła dla nich zagadkę. Na Instagram wrzuciła zdjęcie, na którym zapala świeczkę w kształcie liczy 12 na torcie.

Coś się szykuje albo święci. Będzie nagroda dla tego, kto się pierwszy domyśli. Ciekawa jestem, czy zgadniecie? Rozwiązanie zagadki jutro, a teraz czekam na Wasze typy! – napisała.

Jej obserwatorzy wychodzą niemal ze skóry, by odgadnąć, co też gwiazda ma na myśli. Niektórzy wykazują się przy tym wielką pomysłowością.

12 lat bez słodyczy? – ktoś zapytał.

Ale okazało się, że to pudło, bo Magda Mołek, od razu odpisała:

Ja? W życiu!!!

Zaprzeczyła też, że chodzi o jej pobyt w Warszawie, zdradzając przy okazji, że w stolicy mieszka już 23 lata.

Gdy zaś przeczytała, że dwanaście lat temu miała osiemnastkę – wybuchnęła śmiechem.

O atak wesołości przyprawił ją także komentarze

  • Urodziny chomika?
  • Podłoga wytrzymała 12 lat szpilek?

Większość obserwatorów dziennikarki obstawia jednak, że może chodzić o jej ukochane zawodowe dziecko, czyli program W roli głównej.

Czy mają rację? Przekonamy się już jutro.

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2020: Magda Mołek w czerwieni rozgrzała atmosferę. Takie połączenie kolorów wymaga odwagi


Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek z mężem – Paszporty Polityki 2020

Magda Mołek z mężem – Paszporty Polityki 2020

Magda Mołek w wakacyjnym looku na wrocławskiej starówce

Magda Mołek w wakacyjnym looku na wrocławskiej starówce

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×