Szukaj

Już wiemy, co zastąpi program Magdy Mołek. To dobra zmiana?

Magda Mołek

Magda Mołek

Program Magdy Mołek znika z anteny TVN7. W jesiennej ramówce nie zabraknie jednak nowych, ciekawych produkcji, które promują ich prowadzący.

Magda Mołek z telewizją TVN była związana od dawna. W zeszłym roku ogłosiła, że odchodzi z Dzień Dobry TVN. Decyzję argumentowała tym, że jest przede wszystkim mamą i chce skupić się na swoich synach. Dotarło do niej, że weekendy chce spędzać z rodziną, nie w pracy:

Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel — mówiła w Plejadzie.

Chociaż Mołek odeszła ze śniadaniówki, nadal prowadziła program W roli głównej. O tym, że widzowie nie zobaczą go w jesiennej ramówce, poinformowała Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska:

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu W roli głównej w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę – komentuje w rozmowie z Press.pl Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska.

Agata Młynarska dostała program w TVN7

Pomimo że w jesiennej ramówce nie zobaczymy programu Magdy, stacja przygotowuje kilka innych propozycji. Wśród nich jest m.in. produkcja Kobiety bez tabu, którą poprowadzi Agata Młynarska. Dziennikarka poinformowała o tym na Instagramie, zdradzając, jakie problemy będą poruszane na antenie:

Cieszę się ogromnie, że już od września mogę Was zaprosić na mój nowy program” Kobiety bez tabu”, który poprowadzę na żywo z Waszym udziałem w YouTube TVN a potem w TVN Style 💖 Rozmawiać będziemy na różne tematy – trudne, czasem krępujące lub takie, o których rozmawiamy przyciszonym głosem. Dla współczesnej kobiety, nowoczesnej Polki nie ma tematów tabu. Warto rozmawiać o wszystkim szczerze, z profesjonalistami, merytorycznie, tak by sprawy trudne oswoić, nazwać, zrozumieć.

View this post on Instagram

Cieszę się ogromnie, że już od września mogę Was zaprosić na mój nowy program” Kobiety bez tabu”, który poprowadzę na żywo z Waszym udziałem w YouTube TVN a potem w TVN Style 💖 Rozmawiać będziemy na różne tematy – trudne, czasem krępujące lub takie, o których rozmawiamy przyciszonym głosem. Dla współczesnej kobiety, nowoczesnej Polki nie ma tematów tabu. Warto rozmawiać o wszystkim szczerze, z profesjonalistami, merytorycznie, tak by sprawy trudne oswoić, nazwać, zrozumieć. Rozmowa zawsze jest dobrym początkiem. Zapraszam Was zatem do dyskusji, czekam na propozycje tematów i już nie mogę się doczekać. Niezależnie od „Kobiet bez tabu” spotykać się będziemy w każdy wtorek na instagramie @tvnstyle_official w programie live #agatasiekreciwstylach 💗💗💗 #kobietybeztabu #nowyprojekt #nowyprogram #tvnstyle #agatamlynarska #waznetematy #kobiety #lifestyle #lovemyjob #ramówka #agatasiekreci #agatasiekreciwstylach #rozmowy #siłakobiet #beztabu #polki @tvnstyle_official @tvn.pl

A post shared by Agata Młynarska (@agata_mlynarska) on

Internauci w komentarzach gratulują Agacie nowego programu, piszą, że już nie mogą się doczekać pierwszych odcinków. Będziecie oglądać?


Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Magda Mołek

Magda Mołek

Agata Młynarska w Hiszpanii

Agata Młynarska w Hiszpanii

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×