Szukaj

TVN tak łatwo nie wypuści Magdy Mołek. Pojawiły się nowe doniesienia ws. odejścia gwiazdy

Magda Mołek – stylizacja

Magda Mołek – stylizacja

Magdalena Mołek w zeszłym roku odeszła z Dzień Dobry TVN. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, że jej program W roli główniej nie pojawi się w jesiennej ramówce. Co dalej z jej współpracą z TVN?

Magdalena Mołek od 2004 roku niemal codziennie witała widzów w śniadaniówce stacji TVN. Dzień Dobry TVN tworzyła niemal od samego początku. Odejście uwielbianej przez widzów dziennikarki z porannego programu było dla jej fanów prawdziwym szokiem. Gwiazda zrezygnowała z pracy po 15 latach i na pewno nie była to dla niej łatwa decyzja. Rezygnacja z zawodowych obowiązków była podyktowana przede wszystkim względami osobistymi.  Jej praca w mediach należała do bardzo absorbujących, przez co nie miała czasu na odpoczynek i czuła się niezwykle wyczerpana.

Dzień dobry TVN” traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel – komentowała swoją decyzję.

Magda po odejściu z DDTVN nie zrezygnowała całkowicie z pracy w telewizji. Nadal prowadziła program W roli głównej, w którym gwiazdy podczas wywiadów uchylają rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego. W jesiennej ramówce nie zobaczymy już tego formatu, o czym poinformowała Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska:

Jesienią, ze względu na pandemię, w TVN Style stawiamy na mocne tytuły poradnikowe. Nie wykluczamy powrotu W roli głównej w następnych sezonach i oczywiście pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę – komentuje w rozmowie z Press.pl Joanna Górska, dyrektor PR TVN Discovery Polska.

O tym, że program znika z anteny, dziennikarka dowiedziała się za pomocą mediów społecznościowych.

Magda Mołek dostanie nowy program w TVN ?

Magdalena Mołek nie kryła swojego żalu przez fakt, że o całej sytuacji dowiedziała się z sieci. Stacja jednak nie wyklucza dalszej współpracy z dziennikarką. Reporterom Super Expressu udało się uzyskać komentarz stacji w sprawie przyszłości gwiazdy i kolejnych programów z jej udziałem.

Nie wykluczamy powrotu do „W roli głównej” w następnych sezonach i pracujemy nad nowymi programami, w których będzie można oglądać Magdę Mołek w TVN Discovery Polska – poinformowała stacja a rozmowie z „Super Expressem”.

Dziennikarka w ostatnim czasie stara się inwestować w siebie i rozwijać autorskie projekty. Ostatnio całą swoją uwagę skupiła na budowaniu i promowaniu kanału You Tube. Prowadzi tam program o nazwie W moim stylu. Myślicie, że Magda ponownie zdecyduje się na współpracę ze stacją TVN.


Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Magda Mołek w Dzień Dobry TVN

Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Marcin Meller I Magda Mołek odchodzą z Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×