Szukaj

Mołek szaleje na wakacjach z nową fryzurą. Drobna metamorfoza, a fani nie kryją zachwytu: „Wyglądasz szałowo”

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek na Instagramie opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w czerwonej kreacji. Uwagę przyciąga jej fryzura. Jak wygląda i co na to internauci?

Magda Mołek przez długi czas prowadziła Dzień Dobry TVN, dzięki czemu zyskała sympatię widzów. Gdy ogłosiła, że po 15 latach odchodzi, wiele osób przyjęło tę wiadomość z niedowierzaniem. Dopiero po fakcie zdecydowała się opowiedzieć o powodach swojej decyzji. Zdradziła, że jest teraz mamą i chce się skupić na dzieciach:

Dzień dobry TVN traktuję jak moje dziecko. Jednak w pewnym momencie, mając już dwóch synów, poczułam, że wszystko trochę zaczyna mi się wymykać spod kontroli. Zrozumiałam, że nie jestem w stanie pracować w weekendy, a właściwie – że tego po prostu nie chcę. Od wielu lat nie miałam wolnych sobót i niedziel. Nawet jak nie prowadziłam „Dzień Dobry TVN”, to miałam coś innego do zrobienia. Nigdy nie byłam na dwutygodniowych wakacjach, bo zawsze urlop zahaczał o weekend, w który musiałam być w pracy – komentowała w Plejadzie.

Magda Mołek zmieniła fryzurę. Jak wygląda?

Magda nie zapomina jednak o internautach, którzy śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje nowe posty, w których zwraca uwagę na ważne tematy, promuje nowe projekty. Nie brakuje kadrów z jej życia prywatnego. Tak jak ten, który pojawił się w sieci w sobotę.

Mołek pozuje z uśmiechem na twarzy. Ma na sobie czerwoną sukienkę, do której dopasowała opaskę wplecioną we włosy. Uwagę przyciąga jej nowa fryzura. Dziennikarka spięła włosy w zgrabny kok. Wydaje się, że niedawno zmieniła kolor na nieco jaśniejszy odcień. W opisie zwróciła się do internautów, pytając o ich plany na wakacje:

Tak inne są te tegoroczne wakacje. Gdzie je spędzacie? Z kim? Co czytacie? A czego słuchacie? – zapytała gwiazda.

Na wpis entuzjastycznie zareagowali internauci. W komentarzach pod zdjęciem czytamy:

  • Ślicznie Pani Magdo.
  • Ulubiona dziennikarka, ulubiona, bo szczera, mądra, wrażliwa i odważna. Piękne zdjęcie.
  • Ty to we wszystkim wyglądasz szałowo.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Magda w takim wydaniu pięknie się prezentuje.


Magda Mołek w nowej fryzurze

Magda Mołek w nowej fryzurze

Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Ewa Farna w rozmowie z Magdą Mołek. Screen YouTube

Magda Mołek

Magda Mołek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×