Szukaj

Magda Mołek jeszcze nigdy nie była tak szczera. Zdradziła intymne szczegóły na temat swoich synów

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek zdecydowała się zdradzić w wywiadzie intymne informacje na temat swoich synów. Co powiedziała?

Magda Mołek jest jedną z najsłynniejszych polskich dziennikarek. Popularność zdobyła, pracując w TVP. Od 2004 roku była związana z TVN oraz TVN Style. Zdecydowała się jednak na odejście ze stacji. Prowadzi obecnie własny kanał w serwisie YouTube.

Dziennikarka jest mistrzynią wywiadów i potrafi namówić swoich gości na nawet najbardziej intymne zwierzenia. Sama jednak jest bardzo powściągliwa jeśli chodzi o zdradzanie szczegółów życia prywatnego. Jednak i to się zmienia. Co powiedziała o swoich synach?

Co Magda Mołek powiedziała o swoich synach?

Magda Mołek opowiedziała w wywiadzie dla Gali nieco szerzej o swoim życiu prywatnym. Wyznała, że w czasie, w którym pracowała w telewizji śniadaniowej, czasami było jej bardzo ciężko.

Musiałam zawsze być w stanie euforycznym, żeby wszystkim się ze mną świetnie wstawało. A przecież mogłam mieć doła, kolejną nieprzespaną noc za sobą, mogłam być chora i sfrustrowana. Ale nie chciałam nikomu sobą zawracać głowy – mówiła.

Ostatnio zaczęła więcej o sobie mówić. Również w swoim programie na YouTubie. Powodem było to, że zauważyła zainteresowanie wśród widzów.

Zrobiłam duży krok w tej sprawie, u siebie na YouTubie często wspominam o swoich dzieciach, mężu, rodzinie. Kiedyś opowiedziałam w wywiadzie o trudach swojego macierzyństwa i poczułam, że dobrze zrobiłam, że takie doświadczenia łączą kobiety i są wzmacniające. Otworzyłam się wtedy, bo dostałam mnóstwo wiadomości, że inne kobiety mają lub czują to samo co ja. Dlatego pozwalam sobie częściej mówić o prywatności, ale zawsze w jakimś kontekście.

Zdradziła także ważny szczegół dotyczący jej synów. Henryka i Stefana nie wychowała według wiary katolickiej i nie zostali ochrzczeni. Decyzję podjęła razem z mężem, Maciejem Taborowskim, który podziela jej poglądy w tej sprawie.

Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię. To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami – powiedziała.

To rzadkie, że Magda Mołek aż tak się otwiera i mówi o swojej rodzinie. Popieracie jej zdanie na temat chrztu?


Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek w płaszczu Reserved

Magda Mołek odnosi się do słów hejterów

Magda Mołek odnosi się do słów hejterów

Magda Mołek

Magda Mołek

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  No ja znam katolików którzy co niedziele biegają do kościoła z całą rodziną ale zobaczyć po kościele jak sie zachowują ja zwracają się do siebie a jak traktują ludzi sąsiadów to o pomste do nieba woła
  Coś strasznego a nienawiść to z nich aż bucha ot cała wiara i katolicyzm.

 • Gość pisze:

  Kobieto bzdury opowiadasz wychowaj dzieci w takiej wierze,jakiej cię rodzice wychowali

 • Gość piernik pisze:

  Za to usmiechanie sie dostawala pensje… macierzynski sama skracala ile sie dalo a teraz zale… coraz mniej jest wiarygodna. Traci moja sympatie

 • Niemka pisze:

  W głowie się babie przewróciło A później Jak Trwoga to do Boga zal mi takich ludzi ale każdy jest Panem swego losi

 • Joa pisze:

  To ich sprawa. Religia jest wszechobecna i synowie jak zechcą to się nią zainteresują z łatwością.

 • Gość pisze:

  Jak wybiorą, kiedy nie wiedzą co mogą wybrać? A komu 10 przykazan przeszkadza? Poza tym, religia prawdziwa pomaga bardzo w życiu. Biedna ta pani, bo nie doświadczyła tego.

  • Gość pisze:

   Głupoty Pani mówi czyli jsk by były wychowane w tej wierze to jak by mogły wybrac inna .według tej teorii innych by nie poznały . Każdy człowiek wie ze jest wiele religii na świecie .nic od małego nue jest narzucane i to jest wolny wybór .

  • Gość pisze:

   Jak nie wychowają sie w wierze, to nie wybiorą żadnej. Tylko może joga zostanie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×