Szukaj

Magda Mołek wreszcie spełniła swoje wielkie marzenie! Zobaczcie na co gwiazda TVN czekała aż 43 lata! Warto było, efekt zapiera dech!

Magda Mołek stała się bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Dziennikarka często wkleja ciekawe zdjęcia oraz zabawne komentarze. Ostatnio gwiazda TVN-u pochwaliła się swoim szałowym, pierwszym w życiu zdjęciem zrobionym w windzie! 
Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek od lat jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek TVN-u. Gwiazda brawurowo prowadzi weekendowe wydania Dzień Dobry TVN, jak również realizuje własny projekt dla TVN StyleW roli głównej. Prezenterka zawsze jest świetnie przygotowana do rozmowy, niewinnie uwodzi gości swoim osobistym urokiem, jak również prezentuje na sobie przepiękne kreacje. Nic więc dziwnego, że gwiazda natychmiast zdobyła serca milionów fanów, którzy tylko dla niej włączają rano swoje telewizory.

Ku radości swoich wielbicieli piękna Magda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem których dzieli się z internautami życiem prywatnym. Najczęściej są to piękne zdjęcia jej twarzy oraz fryzury, zdarzają się także fotki całej postaci odzianej w wytworne kreacje. Magda Mołek potrafi także zaskoczyć wklejając swoje zdjęcia bez makijażu. Takie niespodzianki fani dziennikarki lubią najbardziej.

Ostatnio jednak Magda zaszalała w najmniej spodziewanej dziedzinie. Okazało się, że dziennikarka całe swoje życie marzyła o zrobieniu sobie selfie w windzie. Wreszcie spełniło swoją ogromną zachciankę – na profilu blond piękności jest już pierwsze urocze zdjęcie z windy:

Pierwsze w życiu selfie zrobione w windzie! Mam i ja – napisała Magda.

Jak na debiut fotka jest niezwykle udana. Nawet szalona fryzura wyszła bardzo naturalnie. Sami zobaczcie jaki rarytas zaserwowała Mołek swoim adoratorom. Prezenterka zadbała również o odpowiedni strój, który w zwykłej windzie prezentuje się bardzo luksusowo. Jest moc!

Zobacz: Dorota Szelągowska pochwaliła się swoim nowym luksusowym gniazdkiem! Właśnie odebrała klucze!

Zobacz: Magda Mołek opowiedziała o minusach macierzyństwa: “Czasem chce mi się płakać ze zmęczenia” [WIDEO]

Zobacz: Magda Mołek w swoje urodziny zmyła makijaż i pokazała wszystkie zmarszczki! Czy wygląda na swój wiek?


Magda Mołek ma pierwsze zdjęcie z windy

Magda Mołek ma pierwsze zdjęcie z windy

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek ma zapalenie ucha

Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Magda Mołek bez makijażu w dniu 43 urodzin

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×