Magda Mołek wróciła do „Dzień Dobry TVN” kompletnie odmieniona! Jej nowa fryura to hit wśród światowych gwiazd

Magda Mołek ma nową fryzurę

Magda Mołek zmieniła fryzurę

Magda Mołek zaskarbiła sobie sympatię widzów swoim poczuciem humoru, doskonałymi manierami i bardzo sympatycznym sposobem bycia. Dziennikarka należy do grona najbardziej lubianych w Dzień Dobry TVN, nic więc dziwnego, że gdy w trakcie ciąży zniknęła z wizji by zająć się swoją rodziną, fani byli bardzo niepocieszeni. Cieszyli się rodzinnym szczęściem gwiazdy, ale brakowało im jej na ekranie, co często dawali do zrozumienia w komentarzach w social mediach telewizji śniadaniowej i u samej Magdy.

Jej powrót na wizję wywołał ogromny entuzjazm, a dziennikarka podziękowała fanom na swoim Instagramie za tak ciepłe przyjęcie:

Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa dotyczące mojego powrotu. To był wyjątkowy weekend w Dzień dobry TVN. Wracam do studia wkrótce Do zobaczenia! – napisała Magda pod swoim zdjęciem.

20 października na antenie Dzień Dobry TVN Magda kolejny raz zachwyciła swoim wyglądem i zadebiutowała z nową fryzurą. Gwiazda postanowiła ściąć swoje włosy jeszcze krócej i zafundowała sobie modnego short boba bez grzywki, którą nosiła już od dłuższego czasu. Wyprostowała włosy, zrobiła przedziałek na środku głowy i zrobiła furorę. Jej nowa fryzura podkreśliła kształt twarzy, uwydatniła kości policzkowe i optycznie wyszczupliła i tak już drobną twarz dziennikarki.

Bez dwóch zdań, wygląda przepięknie i kwitnąco. Macierzyństwo jej służy. 😉

Wszyscy oniemieli. Magda Mołek wróciła na wizję i oszołomiła widzów swoim wyglądem!

Szczuplutka Magda Mołek pierwszy raz po porodzie w seksownej odsłonie! Pozowała na ściance jak modelka!

Gwiazdy na ELLE Syle Awards 2018: Magda Mołek, Natalia Klimas, Daria Zawiałow, Marieta Żukowska


Magda Mołek ma nową fryzurę

Magda Mołek ma nową fryzurę

Magda Mołek ma nową fryzurę

v

Magda Mołek ma nową fryzurę

Magda Mołek ma nową fryzurę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×