Magda Mołek ma nową fryzurę. Ledwo ją poznaliśmy

Magda Mołek, nowa fryzura

Magda Mołek, nowa fryzura

Magda Mołek zmieniła fryzurę. W nowym wydaniu wygląda zupełnie inaczej, jest wręcz nie do rozpoznania. Zobacz, jak się zmieniła na potrzeby sesji.

Magda Mołek uchodzi za jedną z najlepiej ubranych gwiazd w show-biznesie. Jej kreacje najczęściej wzbudzają salwę zachwytów. Gwiazda uwielbia minimalizm, często inspiruje się stylem retro, który idealnie podkreśla jej delikatną, kobietą urodę. Czasami dziennikarce zdarza się zaszaleć z fryzurą, tak jak na przykład ostatnio.

Magda Mołek zmieniła fryzurę

Magda Mołek na Instagramie opublikowała zdjęcie w sukience, którą wystawiła na sprzedaż. Można ją nabyć za pośrednictwem popularnej aplikacji. Do zdjęcia zapozowała w nieco innej niż zazwyczaj fryzurze. Wypuściła sporą część włosów, którymi zasłoniła połowę twarzy. W pierwszej chwili myśleliśmy, że to inna osoba. Nieco zakamuflowana Mołek zwróciła na siebie uwagę nie tylko szalonym uczesaniem, ale też szczuplutką sylwetką. I oczywiście piękną, koronkową kreacją.

Myślę, że to już ostatnie dni lata… – zaczęła swój wpis, w którym opowiedziała, jak dostać sukienkę ze zdjęcia.

Zobacz: Magda Mołek odeszła z “Dzień Dobry TVN” przez ciążę?! Internauci znaleźli dowód

View this post on Instagram

Myślę, że to już ostatnie dni lata ☀️ Ale możemy je sobie przedłużyć, wspólnie! To jest sukienka z mojej szafy i już teraz może być Twoja! Ta i inne moje rzeczy są kupienia w aplikacji @less_app Wierzę, że ubrania mają swoją moc, energię, która udziela się nam, kiedy w coś pięknego się ubieramy. Chce się teraz z Wami tym podzielić. Dodatkowo w tej akcji z @less_app możemy zrobić coś więcej – wystawiając na sprzedaż i kupując rzeczy używane, chronimy Ziemię i pomagamy potrzebującym, bo dochód ze sprzedaży moich ubrań przekażę na cele Fundacji @rodzic_po_ludzku Mój profil w @less_app nazywa się MagdaMolek Enjoy ????⭐️ #me #less_app #less #mniejwszafie #fashion #zerowaste #secondhand #lesstoday

A post shared by ♦️Magda Mołek♦️ (@magda_molek) on

Fani od stóp do głów skomplementowali Magdę. Najwięcej pochwał dostała za swoje piękne nogi oraz za wspieranie ruchu zero waste, zgodnie z którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać środowiska.

  • Super inicjatywa! Super Ty!
  • Jaką Pani jest mądrą, ładną i fajną osobą! Podziwiam ogromnie za spójność i darzę dużym szacunkiem, bo w świecie medialno – celebryckim, to rzadkość.
  • Brawo Pani Magdo, ja od lat kupuję rzeczy używane.
  • Ależ mnie cieszą takie inicjatywy – czytamy w komentarzach.

Od nas też Magda dostaje wirtualne serduszko.

Zobacz: Magda Mołek złożyła kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog


Magda Mołek z nową fryzurą

Magda Mołek z nową fryzurą

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek – Sopot 2019 Top of the Top

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Magda Mołek odmieniona w Top Model na wiosnę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×