Szukaj

Magda Mołek złożyła kondolencje rodzinie Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała poruszający nekrolog

Magda Mołek przekazała kondolencje po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Dziennikarka opublikowała nekrolog w piątkowym wydaniu Gazety Wyborczej. Zobacz, co napisała.
Magda Mołek i Piotr Woźniak-Starak

Magda Mołek i Piotr Woźniak-Starak

Wiadomość o śmierci Piotra Woźniaka-Staraka wstrząsnęła całym środowiskiem artystycznym. Odszedł wybitny producent filmowy, który stał za sukcesem takich kinowych hitów, jak Bogowie czy Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej. Prywatnie był mężem szanowanej w branży dziennikarki, Agnieszki Woźniak-Starak, na ręce której wiele gwiazd złożyło kondolencje za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Gwiazdy żegnają producenta filmowego

Kondolencje od Magdy Mołek po śmierci Piotra Woźniaka-Staraka

Z rodziną Piotra Woźniaka-Staraka, w bólu i smutku, łączy się również Magda Mołek. Prezenterka, koleżanka jego żony z pracy, przekazała najszczersze kondolencje za pośrednictwem Gazety Wyborczej. Na łamach poczytnego dziennika ukazał się nekrolog o następującej treści:

Agnieszce Woźniak-Starak oraz Jej Bliskim wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Męża składa Magda Mołek z rodziną – napisała Mołek.

Poruszające słowa opublikowali także współpracownicy Piotra Woźniaka-Staraka z Watchout Studio, firmy, z którą wyprodukował wspomniane wcześniej filmy:

Piotr stworzył własny, autorski model realizacji filmowej, pozwalający na precyzyjne osiąganie celów oraz unikatową współpracę całego zespołu – czytamy.

W piątkowym wydaniu Gazety Wyborczej ukazały się również nekrologi od współpracowników rodziny Staraków: Zarządu Polskiego Związku Pracodawców Przemysłu Farmaceutycznego oraz pracowników wytwórni Monolith Films.

Zobacz: Jasnowidz o poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka. Rodzina zwolniła Jackowskiego z tajemnicy. Co ujawnił?

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zmarł 18 sierpnia w wyniku tragicznego wypadku na jeziorze Kisajno. Ciało 39-latka znaleziono cztery dni później, 22 sierpnia. Z informacji przekazanej przez magazyn Party, pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się 30 sierpnia. Na razie nieznane jest miejsce pochówku. Rodzina zmarłego, jak dotąd nie wystosowała żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie.


Magda Mołek

Magda Mołek

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

scena z: Piotr Woźniak-Starak, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Piotr Woźniak-Starak zmarł na Mazurach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×